anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
mr_oma
Moderator
Moderator
2 4 337

Masz aktywne konto na Allegro? Lubisz zakupowe okazje? Chcesz zarabiać na polecaniu? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że program afiliacyjny Allegro Polecam jest dla Ciebie. Sprawdź, co zyskasz, dzieląc się atrakcyjnymi ofertami ze znajomymi!

Program afiliacyjny - co to?

Program afiliacyjny Allegro Polecam polega na współpracy między użytkownikami Allegro, a samym serwisem. W praktyce afiliacja polega na tym, że gdy znajdziesz jakąś ciekawą ofertę w naszym serwisie i poleciłbyś ją swoim znajomym, robisz to za pomocą udostępnienia indywidualnego linku do oferty w wybranym medium społecznościowym. Jeśli ktoś zrobi przez niego zakup w tej samej kategorii, otrzymasz bonus finansowy. Proste, prawda?

Jak w praktyce działa Allegro Polecam?

Chcesz dołączyć do programu nagradzania za polecenie? Super! Wystarczy, że spełniasz wszystkie poniższe warunki. Jeśli:

  • masz konto zwykłe na Allegro
  • ukończyłeś 18 lat
  • jesteś osobą fizyczną
  • zaakceptujesz regulamin programu Allegro Polecam…

to znaczy, że możesz polecać oferty na Allegro i otrzymywać za to nagrody pieniężne! Jak to działa? 

Wejdź na stronę Allegro Polecam. Aby polecać wybrane przez siebie oferty, zaakceptuj regulamin i dołącz do programu!

mr_oma_0-1624604131794.png

 

Gdy to zrobisz, przeniesiemy Cię na stronę Moje Allegro, gdzie w dedykowanej zakładce Allegro Polecam w każdej chwili sprawdzisz, jak zwiększa się Twoja wypłata.

mr_oma_1-1624604164245.png

Aby zacząć zarabiać w programie:

  • znajdź ofertę, którą chcesz udostępnić innym
  • wygeneruj indywidualny link do wybranej oferty
  • podziel się linkiem za pośrednictwem dowolnego medium.mr_oma_2-1624604228032.jpeg

I… to wszystko! Jeśli ktokolwiek sfinalizuje zakup udostępnionej przez Ciebie oferty, otrzymasz od nas nagrodę pieniężną w wysokości 20% od prowizji pobieranej od towaru. To, ile zyskasz, zależy więc od prowizji, jaką musiałby opłacić sprzedający za sprzedaż na Allegro.

Co więcej, jeśli po wejściu w udostępniony link ktoś z Twoich znajomych dokona zakupu w tej samej kategorii, również otrzymasz bonus finansowy. 

Najpierw sprawdź jednak, jakie kategorie zostały wykluczone z programu

Kiedy i jak otrzymam środki za polecanie?

Pierwszym krokiem jest uzupełnienie danych do wypłat w panelu Allegro Polecam (w zakładce Moje Allegro). Zlecenia realizujemy automatycznie do 15-go każdego miesiąca. Pamiętaj jednak, że wypłatę zlecimy dopiero, gdy z prowizji uzbiera się min. 20 zł, a okres, w którym kupujący mógł dokonać zwrotu towaru - minął.

4 Komentarze
kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma  czy mogę udostępniać na swoim blogu, produkty które sprzedaję na allegro z konta formowego, oczywiście przystąpię do programu z konta zwykłego ? 

Czy jest możliwość wystawienia Wam faktury czy tylko rozliczacie to na zasadzie pita ?

Client:97320082
#14 Krzewiciel#

Darmowa reklama.

DECO-MASTER
#12 Orędownik#

@Client:97320082

Może nie zupełnie darmowa, ale mało brakuje😃

nat_not
Moderator
Moderator

@kostas11 Na swoim blogu możesz udostępniać linki afiliacyjne do wszystkich produktów wystawionych na Allegro, niezależnie od konta, z którego zostały wystawione.

Allegro Polecam jest programem dla osób fizycznych i rozliczenie podatkowe następuje na podstawie PIT-11, wystawionego przez Allegro po zakończeniu roku. Nie ma w tej chwili możliwości rozliczenia na podstawie faktury VAT.

oznacz moderatorów