anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
_HolaOla_
Moderator
Moderator
0 11 2,623

Dwa miesiące akcji darmowych dostaw w ramach usługi Smart! dla wszystkich użytkowników Allegro za nami. Niektórzy mówią, że do trzech razy sztuka, dlatego dzisiaj możemy oficjalnie potwierdzić, że promocja została przedłużona do 18 czerwca!

Allegro nadal chce wspierać Polaków podczas pandemii, a oszczędności klientów na kosztach dostaw przekroczyły już ponad 200 milionów złotych. W związku z tym, w dalszym ciągu każdy użytkownik Allegro może aktywować miesięczny pakiet Allegro Smart! za darmo przez dedykowaną stronę lub formularz opcji dostawy i zapłaty w trakcie zakupów. Promocja obejmuje darmowe dostawy przy zamówieniach od jednego sprzedającego za minimum 40 PLN za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 PLN za przesyłkę kurierską na terenie całej Polski.

Jeśli mieliście już aktywne pakiety miesięczne lub roczne na usługę Smart!, nie musicie o nic się martwić. Wszystkie pakiety zostaną automatycznie przedłużone o kolejny, darmowy miesiąc. Natomiast dla nowych klientów po upływie promocyjnego okresu, usługa Smart! zostanie wyłączona automatycznie bez dodatkowych opłat.

Więcej informacji o całej akcji znajdziecie w naszym Magazynie.

Udanych zakupów! 

11 Komentarze
Zdzichkom1
#7 Wielbiciel#

Szanowni Państwo to bzdura, wszyscy sprzedawcy się teraz wycwanili i usługa "Smart" zaczyna działać dopiero jeśli cena zakupu przekracza kwotę 40 zł, a więc po co ta obłuda nie chcę codziennie kupować samochodu aby móc korzystać ze Smart, proponuję zrezygnować z tej usługi a tak swoją drogą mogli byście wydać nowy notatnik bo stary ten ładny, pomarańczowy ma chyba ze sto lat i nie mam gdzie notować. Pozdrawiam Zdzisław

kytorr
#12 Orędownik#

Smart tak działał od dawien dawna.. co więcej nie każdy sprzedawca go oferuje. Zdzisławie trzeba trochę pójść z "duchem czasu" zakup za 40 zł to nie "wyczyn" Pozdrawiam serdecznie

mikeza
#17 Koryfeusz#

@Zdzichkom1  tak było od zawsze i nie jest to wymysł sprzedawców tylko allegro.

Zdzichkom1
#7 Wielbiciel#

Ok nie sprawdziłem bo pierwszy raz chciałem kupić przedmiot którego cena była niższa od kosztów wysyłki. Dzięki pozdrawiam Zdzisław

abilska
#7 Wielbiciel#

Piszę tu dla tych co nie czytają komentarzy. Gdybyście przed zakupem przeczytali tu jak p. TUTA sprzedaje (oszu-kuje) to byście tu nic nie kupili, a wystarczyłoby tylko przeczytać. Allegro nic z tym nie robi bo od początku roku p. TUTA bezkarnie działa na tym portalu. Poniżej mała część kont z ostatnich dni. Poczytajcie opinie na tych kontach. Client:85455027 Client:85298142 Client:85208772 Client:84723379 Client:84566003 Client:84566003 Client:84382482 Client:82278311 Client:79231037 itd i cdn."

_HolaOla_
Moderator
Moderator

@abilska Wszystkie konta, które tutaj wymieniłaś są już zablokowane, więc nie mogą mieć aktywnych ofert sprzedaży jakiegokolwiek przedmiotu. 

malanatalia
#7 Wielbiciel#

Na stronie allegro jest informacja o kolejnym przedłużeniu allegro smart a jak wchodzę na swoje konto to za usługę muszę zapłacić. Czy jeżeli usługa była już wcześniej aktywna nie ma kolejnego przedłużenia allegro smart ?

_HolaOla_
Moderator
Moderator

@malanatalia Darmowy pakiet Smart! był dostępny przez 3 kolejne miesiące, a Ty na swoim koncie tę opcję już wykorzystałaś.

ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

No a ja mam pytanie pilne jako sprzedawca SMART czy można powiązać to jakoś z dostawą w weekend (najlepiej w niedzielę jak wysyłam paczkę w sobotę do 13 do paczkomatu)?? Bo widzę, że InPost ma taką opcję?

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie można , dostawy w dni wolne od pracy są zbyt drogie . Inpost dostarcza do paczkomatu przesylki w sobotę , ale tylko w miejscowościach w ktorych mają oddziały i nie ma gwarancji , natomiast poczta dostarczy przesylkę w sobotę  , ale kosztuje od 51 do 120 zł bez dodatkowych opcji .

ELMIX-SHOP
#11 Animator#

Zdzichkom1 - w dobie programu SMART sprawa jest bardzo prosta - chcesz kupić przedmiot za 5 zł i mieć darmową wysyłkę? - To przecież proste - kupujesz 8 przedmiotów (40 zł), masz wysyłkę SMART (np paczkomatem, a za ponad 100 zł kurierem i jeszcze sprzedawca dopłaca do tej wysyłki) za darmo i darmowy zwrot. Zwracasz 7 przedmiotów do sprzedawcy za darmo. I masz dostawę za darmo! Sprzedawca naprodukował się, żeby zabezpieczyć towar, zapakował, zapłacił za materiały do pakowania i pracownikowi za pracę. Potem otrzymał zwrot 7 szt., oczywiście bez paragonu - kolejne 20 min. pracy. Na tym jednym pozostawionym przez kupującego przedmiocie zarobił 75gr - zarobek "sakramencki". Sęk w tym, że u mnie taki klient z miejsca trafia na "czarną listę" (i pewnie u innych sprzedających też). W końcu cwaniaczki muszą kiedyś odejść do lamusa...