anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie zakupów Smart z licytacji i Kup Teraz

MAMY ROZWIĄZANIE!
robusk
#8 Zapaleniec#

Mam opcję Smart i kupiłem przez licytację 2 rzeczy z opcją Smart, ale do wymaganej kwoty jeszcze brakuje kilku złotych.
Ten sam Sprzedający ma przedmioty z opcją Kup Teraz z których chciałbym skorzystać żeby łączna kwota zakupów pozwalała na dostawę Smart, ale przy próbie zakupu przez Kup Teraz nie można połączyć kupowanych przedmiotów z już zakupionymi na licytacji - system od razu żąda płatności i zapłaty za jeszcze jeden dodatkowy transport.
Jak te zakupy połączyć ? Jak to zrobić ??

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@robusk możesz kliknąć kup teraz - przejść do płatności i jej nie wykonać. Produkt będzie w zakładce "Moje Zakupy" - nieopłacony. Następnie wróć do zakładki kupione i zbiorczo zapłać za wszystko. Sprawdziłam na sobie 😉 - działa.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
robusk
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, to rzeczywiście działa 🙂
Musiałem tylko zmienić typ płatności na przelew i go nie realizować,

bo gdy jako płatność była ustawiona karta lub Blik, to pobierało automatycznie 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@robusk "bo gdy jako płatność była ustawiona karta lub Blik, to pobierało automatycznie" - tak to jest, jak się ma przypiętą kartę/konto na stałe do allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
kka
#9 Pomysłodawca#

Knowhere, 

rozumiem, że przy takim zakupie łączonym to najlepiej wcześniej odpiąć swoją kartę płatniczą w Allegro?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@kka Karty najlepiej nie mieć przypiętej do żadnego konta, nigdzie, nigdy - wtedy spokojniej się śpi😏
Nie wiem jak jest przy zakupie łączonym, bo nigdy takiego nie robiłem, ale gdy smart jest opłacony kartą na miesiąc, to lepiej ją odpiąć, bo co miesiąc będzie ciągnęło z niej kolejne 8,99 zł. Zresztą, jakoś w drugiej połowie lipca były tu tematy, gdzie allegro zaczęło ciągnąć ludziom z kart rzeczoną kwotę. Dlaczego? Bo w czerwcu wzięli darmowego smarta w prezencie od allegro, a jednocześnie mieli podpiętą kartę płatniczą do konta - smart się skończył, a allegro zaczęło go przedłużać na kolejny miesiąc, tym razem już nie za darmo😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
krystianh
#1 Nowicjusz#

Działa jak napisała @cloudcloud !!!
Ale to jest chore, że takie kombinacje trzeba robić i nie ma normalnego sposobu...

oznacz moderatorów