anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Śmierdzące chemikaliami maseczki

MAMY ROZWIĄZANIE!
e-profis
#7 Wielbiciel#

z jedną warstwą (miały być dwie). Z drucikiem, który sprężynuje - a więc nie spełnia swej funkcji. Obawiam się też, że te maseczki mogą być szkodliwe. Sprzedawca pisze, że mają certyfikat OEKO-TEX, w co wątpię.

https://allegro.pl/oferta/maska-maseczka-ochronna-oeko-tex-50szt-na-twarz-9424764225

Sprzedawca nie chce przyjąć zwrotu.

Co radzicie w takim przypadku?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
xyz96
#21 Demiurg#

@e-profis 

Jeśli produkt został rozpakowany, zwrotu w sensie odstąpienia od umowy przyjąć nie musi, ponieważ jest to produkt higieniczny, ale musi rozpatrzyć reklamację. Jeżeli reklamacja jest zasada, powinien na swój koszt towar wymienić na zgodny z opisem lub zwrócić wszystkie koszty. Masz problem z reklamacją, otwórz Dyskusję https://allegro.pl/dyskusje/nowa Możesz tam poprosić o wsparcie pracownika Allegro.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, jak rozsądnie gadasz, to doceniam🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Bardzo proszę, nie próbuj cenzurować moich wypowiedzi, jak w wiadomym wątku niżej. To ja podejmuję decyzję, co i jak piszę. Wielu sprzedawców już próbowało mnie kneblować, ale to się nie uda.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, jest dowód! HA! Wiedziałem! 😄

Jednak SAM! 😛 a może.. to Samuel podejmuje decyzje.. kurde!

 

uwaga.. 3.. 2.. 1.. xyz pisze: nie macie się czym zajmować chłopaki? - 😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, cenzurować? Chyba żartujesz. Razi mnie twój pogardliwy stosunek do sprzedających.
A skarżenia na mnie do moderatorów, nawet nie będę komentować🤫

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nie, żaden użytkownik AG nie ma takiej możliwości.

@konto zamknięte Do tej pory nie wpłynęła na Ciebie żadna skarga i liczę, że tak pozostanie, bo zadeklarowałaś, że przyjęłaś do wiadomości moją wypowiedź smile

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, i rozumiem, że mam pogodzić się z tym, że ktoś na tym forum może obrażać, poniżać i niszczyć wizerunek sprzedających. Ok, milczę ja grób🤭

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@konto zamknięte  Oczywiście istnieją rzetelni sprzedawcy i ja bardzo sobie takich cenię, ale akurat sprzedawca maseczek tutaj opisany sam sobie zapracowuje na zniszczenie wizerunku. Nie powinnaś się z takim solidaryzować bo i do Ciebie się przyklei. 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@glenmoranghie, przeczytaj uważnie wątek. Nie bronię tego sprzedawcy. 

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@konto zamknięte, Czytałem oczywiście CAŁY wątek, i widzę jedynie że bezsensownie W TYM WĄTKU się czepiasz @xyz96 za coś co podobno napisał w jakimś innym wątku. Nie bez wzajemności zresztą. Oboje więc psujecie atmosferę i śmiecicie tutaj wpisami kompletnie nie na temat.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@glenmoranghie, już nie śmiecimy, zrobiłeś porządek.😇 A gdybyś wątek przeczytał uważnie, nie czepiałbyś się mnie, że bronię tego sprzedawcę.

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Ja czytam uważnie, ale Ty nie. Bo ja się Ciebie nie czepiam ŻE bronisz "tego" sprzedawcę. Ja Ci SUGERUJĘ by się z takimi nie solidaryzować. Jeżeli się nieuważnie czyta, to faktycznie można wziąć jedno za drugie.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@glenmoranghie, a ja nie czepiałam się xyz, tylko ucieszyłam się, że w końcu dał komuś rzetelną radę.

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@konto zamknięte, piłem do Twojego wpisu o jego ponoć pogardliwym stosunku do sprzedających, co w tym wątku akurat się nie uwidoczniło. 
A rzetelne rady zawsze cieszą i warto je doceniać.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@glenmoranghie, bo tym wątku xyz zachował się przyzwoicie, za co dałam mu w punkt, a potem naskoczył na mnie. O co mu chodziło? Nie wiem i wcale nie chcę wiedzieć.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Widzę, że teraz na Ciebie wlazł ktoś, kogo przestałem dokarmiać😛
Weź rzuć parę snickersów, to może za nimi zaaportuje i się odczepi😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, głodnego trzeba nakarmić🍗

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte To Ty nie wiesz co się dzieje, jak nakarmisz gremlina po północy?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, nie wiem. Ale myślę że jak wbiją zęby w żarcie, to nie odpuszczą😬

oznacz moderatorów