anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Śmierdzące chemikaliami maseczki

MAMY ROZWIĄZANIE!
e-profis
#7 Wielbiciel#

z jedną warstwą (miały być dwie). Z drucikiem, który sprężynuje - a więc nie spełnia swej funkcji. Obawiam się też, że te maseczki mogą być szkodliwe. Sprzedawca pisze, że mają certyfikat OEKO-TEX, w co wątpię.

https://allegro.pl/oferta/maska-maseczka-ochronna-oeko-tex-50szt-na-twarz-9424764225

Sprzedawca nie chce przyjąć zwrotu.

Co radzicie w takim przypadku?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No jak to nie wiesz? Gremlinów nigdy w życiu nie oglądałaś?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, nie oglądałam, zaburzają moje poczucie estetyki🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Baśka, to Ty?😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, to nie ja😀

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Jak cenzurować? To zwykli użytkownicy mają w ustawieniach takie opcje pozwalające na cenzurowanie czyichś postów? Mów gdzie i już się biorę za chlastanie🤣

PS Ciekawe czy to ten sam https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/ocena-negatywna-n%C4%99kanie/td-p/60811 sprzedawca🤔 Niby dane na kontach inne, ale dziwnym trafem fotki w większości te same, a i miejscowości tuż obok siebie😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@xyz96 "musi rozpatrzyć reklamację. Jeżeli reklamacja jest zasada, powinien na swój koszt towar wymienić na zgodny z opisem lub zwrócić wszystkie koszty."

Z lektury komentarzy wynika że koleś świadomie sprzedaje badziewie niezgodne ze zdjęciami zamieszczonymi w aukcji. O tym że uzna reklamację można zapomnieć. Należy otworzyć dyskusję.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

e-profis ja miałem prroblem  z tym rodzajem masek , rzuć na pysk i solidnego negatywa napisz . Robią ludzi w balona pięknymi fotkami , a przysylają  badziew nie nadający się do użycia . Zakładaj dyskusję , moja się jeszcze nie zakończyła 

oznacz moderatorów