anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

10 1 2021 kupiłem na allegro tunel foliowy w choroszczy nie mam żadnych kwitów chciałem zareklamować

MAMY ROZWIĄZANIE!
sosenka55
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mdrogeria
#21 Demiurg#

@sosenka55 nie potrzebne Ci żadne kwity , złóż reklamację sprzedawcy z tytułu rękojmii w formie wiadomości e-mail / moje zakupy - szczegóły - pytanie do sprzedającego /, a jeśli nie zareaguje wróc do nas podpowiemy jak go ponaglić .

oznacz moderatorów
sosenka55
#7 Wielbiciel#

 Spróbuję,dzięki.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sosenka55 Masz kwity - na przykład mailowe potwierdzenie zakupu na Allegro, dowód wpłaty itp. To wystarczy. Nie musisz do reklamacji mieć faktury lub paragonu. Gdyby sprzedawca stwarzał Ci problem, daj znać. 

oznacz moderatorów
sosenka55
#7 Wielbiciel#

Mam tylko podziękowanie za zakup tunelu ,sprzedawca żąda numeru zamówienia a ja nie mam.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Kupiłeś na Allegro? - odpisz na wiadomość po zakupie - wtedy sprzedawca będzie miał wszystkie dane.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sosenka55 Numer tego zamówienia na Allegro to f6d1a782-5356-11eb-a4fd-a94a35d37f1e. Oferta "TUNEL OGRODOWY FOLIOWY FOLIA SZKLARNIA 6m GRATISY". Mam nadzieję, że te informacje okażą się pomocne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sosenka55
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca odpowiada,że on ma 5cio cyfrowe numery zamówień

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sosenka55 mam wrażenie ,że próbuje Cię zbyć . Napisz przez ten -https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

link i podaj jak najwięcej szczegółów . Odpowiedź otrzymasz na maila .

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sosenka55 Możliwe, że prowadzi własną ewidencję, nie zmienia to jednak faktu, że powinien mieć możliwość odnalezienia transakcji, jaką przeprowadził w Allegro, na podstawie danych, które wskazałam.

Jeśli w dalszym cięgu będzie utrudniał złożenie reklamacji, zgłoś ten problem przez formularz. Pomożemy Ci.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sosenka55
#7 Wielbiciel#

ok tak zrobię,dzięki

 

oznacz moderatorów