anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

A kiedy mogę się spodziewać wypłaty środków jeśli uzupełniam swoje dane 14.01?

Flori1917
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  kiedy mogę się spodziewać wypłaty środków z allegro polecam jeśli uzupełniam dane 14.01?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Taka weryfikacja trwa 3 dni PayU a Przelewy24 5 dni.

oznacz moderatorów

Flori1917
#9 Pomysłodawca#

Czyli teoretycznie w tym miesiącu dostanę jeszce pieniądze czy raczej w lutym ? 

oznacz moderatorów

Flori1917
#9 Pomysłodawca#

Chodzi mi o to że pierwszy raz uzupełnilam dane do wypłaty środków, zrobiłam to 14. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Flori1917 Weryfikacja danych do wypłat dla PayU trwa 3 dni robocze, a dla Przelewy 24 trwa 5 dni roboczych. Jeżeli dane konta osobowe bankowego, z którego robiłeś przelew, są identyczne jak dane osobowe konta Allegro, po tym czasie powinieneś otrzymać swoje pieniądze. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Flori1917 na koncie, z którego piszesz nie widzę, żadnych środków do wypłacenia ani próby weryfikacji. Czy możliwe, że Twoje pytanie dotyczy innego konta?
Aby aktywować konto do wypłat wejdź proszę tutaj, wypełnij formularz i wykonaj przelew weryfikacyjny. Dane właściciela konta Allegro i rachunku w banku muszą być identyczne, a przelew musi być wykonany z numeru rachunku podanego w formularzu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Flori1917
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  gdzie mam wejść żeby wykonać taki przelew? Dodałam dane do rozliczenia w zakładce allegro polecam ale nie było tam nic żeby zrobić jakiś przelew. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

System Allegro powinien automatycznie wypłacić zgromadzone na koncie środki do 15. dnia każdego miesiąca. Pamiętaj jednak, by w swoim profilu uzupełnić dane niezbędne do realizacji wypłaty. Wypłata nastąpi po zgromadzeniu minimum 20 zł. Należy też wziąć pod uwagę zapis regulaminu, który mówi o tym, że środki będą przeznaczone do wypłaty dopiero po okresie, kiedy produkt, za który otrzymano prowizję, może zostać zwrócony. Okres walidacji obowiązujący w programie to 45 dni. Po tym czasie środki będą gotowe do wypłaty.

@Flori1917  to masz link do ustawień konta dla wypłat. https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Flori1917 Cześć. Środki z Allegro Polecam są wypłacane automatycznie do 15. dnia każdego miesiąca, jeśli: 
- minie czas na zwrot towaru (45 dni), 
- kwota z poleceń osiągnęła minimum 20 złotych, 
- uzupełniłaś swoje dane w Allegro Polecam. 

Tutaj znajdziesz panel Allegro Polecam: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-polecam 
Jeśli spełniłaś wszystkie warunki, to środki powinny trafić na Twoje konto dzisiaj (w zależności od godziny księgowania płatności w Twoim banku), ponieważ nastąpiły pewne opóźnienia w wypłatach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@ko_alka mam prośbę, bo minął już termin na weryfikację wypłat przelewy24. Czy mogła byś coś tam przyspieszyć? dla konta e-koltat 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt Oczywiście - dam znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt Wypłaty P24 są już aktywne 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@ko_alka  Dzięki serdeczne 🙂

 

oznacz moderatorów

Flori1917
#9 Pomysłodawca#

Czy możecie Państwo sprawdzić czy już moje allegro polecam działa jak należy ? Wykonałam przelew payU, dostałam wiadomość że weryfikacja przebiega pomyślnie. Teraz pytanie kiedy zostaną wypłacone środki?

oznacz moderatorów