anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Adres korespondencyjny a raty.

Rinokum
#2 Obserwator#

Witam,

Wziąłem telefon na raty, jako adres korespondencyjny (nie mylić z adresem zameldowania) podałem inny niż w banku, aktualny pod którym mieszkam, nie jest on wpisany w moim banku. Wysłałem już przelew 1zł i czekam na potwierdzenie, trwa to już ok 2 godziny, czy możliwe jest, to dlatego, że mam inny adres korespondencyjny niż w banku i zostanie ta pożyczka anulowana?

Pozdrawiam,
Damian.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe ale to zbyt krótko żeby weryfikacja się odbyła.

oznacz moderatorów

Rinokum
#2 Obserwator#

Poprawiłem właśnie adres korespondencyjny na moim koncie bankowym i mam nadzieję nie jest za późno i , że najwyżej ponownie to zweryfikują.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No się okaże.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Rinokum We wniosku o raty musisz podać ten sam adres, który masz w banku, inaczej weryfikacja się nie powiedzie. Bank udzielający rat sprawdza Twoje dane na podstawie przelewu z Twojego banku. Taka weryfikacja trwa zazwyczaj dłużej niż kilka godzin, poczekaj 1-2 dni.

oznacz moderatorów

Rinokum
#2 Obserwator#

Poprawiłem już dane korespondencyjne w banku, na te same co w przelewie jakąś godzinę temu, myślisz, że powinno już być wszystko ok? 🙂 dopiero przed chwilą dostałem e-mail od raty PayU "cześć Damian
Twoja oferta kredytowa jest ważna do poniedziałku.
Kliknij w poniższy przycisk, aby dokończyć wniosek."
Zajmie to tylko kilka chwil!" 
Następnie:
Potwierdziłem kodem od Aliora i info: Dziękujemy za zatwierdzenie Umowy.
Trwa proces weryfikacji tożsamości poprzez przelew ELIXIR lub nadal oczekujemy na przelew.
Postępuj zgodnie z informacjami zawartymi w wiadomości e-mail.
Pod przyciskiem Weryfikacja tożsamości znajdziesz dane do ewentualnego ponowienia przelewu ELIXIR.

 

Czy lepiej wykonać ponownie przelew? Poprzedni zrobiłem tradycyjnie, nie przelewem natychmiastowym.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli ta wiadomość dotarła już po przelewie wykonanym z właściwym adresem, to moim zdaniem nie ma potrzeby powtarzania przelewu.

oznacz moderatorów

Rinokum
#2 Obserwator#

Przelew wykonałem, a potem dopiero zmieniłem dane adresowe, ma to na coś wpływ? Czy koniec końców jak dojdzie i zrobią weryfikację, to będą widniały już moje stare dane hmm

oznacz moderatorów

Rinokum
#2 Obserwator#

UPDATE: wykonałem ponownie przelew tym razem, przelew natychmiastowy za opłatą, i dostałem po ok 10 minutach potwierdzenie rozpatrzenia 🙂 

Dzięki wszystkim za poświęcenie mi czasu! 😉

oznacz moderatorów