anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro finanse zatrzymało moje pieniądze

MAMY ROZWIĄZANIE!
VanFanClub
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem buty, okazały się być niewygodne. Odesłałem w ciągu 14 dni. Sprzedający zaczął robić problemy. Rozpocząłem dyskusję. Udowodniłem swoją rację. Allegro poinformowało mnie, że sprzedający zwrócił wpłacone środki i w ciągu 2-3 dni wrócą na mój rachunek/kartę. Minęły dwa tygodnie - pieniądze nie wróciły.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@VanFanClub  A nie masz ich tu?

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Jeśli są musisz je przelać na swoje konto podane w ustawieniach

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
VanFanClub
#9 Pomysłodawca#

Nie, w podanej przez Ciebie zakładce 0 zł, na koncie Allegro 10,60 zł, zwrot był na 79 zł

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@VanFanClub Dziwne, wracają jak Allegro wysyła maila z taką informacją.

oznacz moderatorów
VanFanClub
#9 Pomysłodawca#

Dostałem wyciąg za kwiecień - brak zwrotu

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@VanFanClub Sprawdź dokładnie wszystkie swoje konta bankowe. Jeśli nigdzie nie masz zwrotu, pisz do Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może @la_nika  zobaczy czy był przelew.😂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VanFanClub również widzę, że zwrot został wykonany przez Sprzedającego 13.04.2021r. Za te zakupy płaciłeś kartą VISA, zwrot powinien trafić na konto o numerze 03******1457. Czy teraz wszystko się zgadza?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@la_nika  Będzie wiadomo gdy  kupujący dostanie wyciąg  bankowy. Za kilka tygodni 🤣

oznacz moderatorów
VanFanClub
#9 Pomysłodawca#

Temat został rozwiązany wczoraj - wyjaśniony. Nie widzę tu opcji "zakończ" ani "usuń" i nie widzę powodu dalszego komentowania. Te pieniądze do mnie wróciły. Zaznaczyłem odpowiedź wczorajszą "w punkt" i myślałem, że po sprawie, ale widzę, że dalej się pracownicy i moderatorzy produkują. Nie mam dostępu do wyciągu w/w karty. KONIEC. TEMAT ZAMKNIĘTY !!!

oznacz moderatorów