anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro nie zwróciło na moje konto pieniądze za męskie klapki krosy

jolagalinska
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jolagalinska sprawdziłam to, rozumiem, że chodzi o zamówienie nr 04c33151-d796-11ec-a5bc-c71b173b5eed, sprzedający zwrócił wpłatę 9 czerwca 2022 roku. W systemie widzę, że zaksięgowała się poprawnie. Sprawdź proszę czy znajdziesz ten zwrot na koncie o numerze 671*****041?
Był to przelew tradycyjny, a w takim przypadku środki zostaną przelane na wskazany w formularzu numer konta, a jeśli 
przelew został zlecony w placówce (na przykład w banku lub na poczcie), to PayU powinno skontaktować się z Tobą e-mailem i poprosić o dane do zwrotu. Sprawdź proszę czy nie masz takiej wiadomości na swojej skrzynce odbiorczej. 
Poproszę o wysłanie do Ciebie e-mailem potwierdzenia tego zwrotu, abyś w razie potrzeby mogła wyjaśnić to z bankiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jolagalinska
#7 Wielbiciel#

Allegro nie zwróciło wpłaty na konto bankowe za męskie klapki krosy 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jolagalinska 29.06.2022 w sprawie nr 24385075 wysłaliśmy do Ciebie potwierdzenie zwrotu tej wpłaty. Tak jak pisałam wcześniej, jeśli nie widzisz jej na saldzie konta o numerze 911***001 (przepraszam, ponieważ wcześniej podałam inny numer konta), skontaktuj się proszę z bankiem. W wiadomości o nr 24385075 znajdziesz potwierdzenie zwrotu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów