anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay (wczesna spłata)

dawjan82
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Chciałem zapytać o możliwości wcześniejszej spłaty "Allegro Pay"

Obecnie mam rozłożone na 3 raty, 1 rata do spłacenia za 20dni. Widzę przycisk "SPŁAĆ" czyli już możliwość spłaty, rozumiem też że z tego powodu nie będą naliczane jakieś odsetki za wcześniejszą spłatę.

Druga rzecz: jeżeli już spłacę tą 1 ratę to czy od razu będzie możliwość spłacenia 2 raty? jeżeli nie to w jakim terminie przycisk "SPŁAĆ" będzie aktywny?

Według mnie, taka informacja powinna być też umieszczona w "FAQ" bo jest to naprawdę ważny szczegół, niby jest coś w 13 punkcie, ale do końca nie jest to dla mnie jasne.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@dawjan82 Na pewno masz możliwość spłacenia długu przed terminem, a o szczegóły pytaj odpowiedni dział Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc Najszybszy będzie czat.

Odsetki nie są naliczane za wcześniejsza spłatę, tylko za opóźnioną.

oznacz moderatorów

dawjan82
#8 Zapaleniec#

Nawet nie wiedziałem że jest czat, na pewno bym tam od razu zapytał. Dzięki 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Mało kto o tym wie, Allegro ukrywa kontakt do siebie, jednocześnie eksponując kontakt z forumowiczami 🙂 Nazywają to Społecznością, co dla wielu może oznaczać kontakt z obsługą Allegro 🙂

oznacz moderatorów

dawjan82
#8 Zapaleniec#

Właśnie mnie zaskoczyłeś z tym czatem 🙂

Pewnie ukrywa bo tyle ludzi jak by zaczęło pisać o byle co to wiesz 😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @dawjan82, skonsultuję się z odpowiednim działem i postaram się jak najszybciej wyjaśnić Twoją sprawę.

Zakładka Kontakt jest ogólnodostępna, ma wiele kategorii, co umożliwia kontakt z konkretnym działem. Pozwala to na sprawną odpowiedź z naszej strony. Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy w przyszłości i masz wątpliwość, do kogo się udać - śmiało pisz na Gadane. Moderacja lub doświadczeni Sprzedający chętnie Ci pomogą. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @dawjan82

jeśli masz możliwość spłaty w 3 ratach to znaczy, że posiadasz Allegro Smart i Twoje raty nie zawierają odsetek. Kolejne raty do spłaty pojawią się zgodnie z harmonogramem. Znajdziesz go w szczegółach spłat lub, gdy spłacisz dostępne raty - wyświetlimy Ci wtedy link do harmonogramu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

dawjan82
#8 Zapaleniec#

Już ok 🙂 

Wiem wszystko!!

oznacz moderatorów

piotrek41114
#7 Wielbiciel#

Skoro znalazłem taki temat to zapytam No i jak to wygląda? Skoro mam rozłożone na 3 raty (allegro Smart) i mam 1 ratę spłacona a nie mam nigdzie dodanego rachunku do drugiej to jak spłacić wczensiej? Pierwsza rata luty, druga marzec, Trzecia kwiecień. Za luty spłaciłem od razu a za marzec nie mam rachunku i gdzie go szukać? Mam czekać az minie termin 1 spłaty raty? 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Nr rachunku powinieneś mieć na ostatniej stronie umowy nad harmonogramem spłat.

oznacz moderatorów