anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pay

klaudiaignatowic
#2 Obserwator#
  • Bank weryfikuje moją tożsamość. Cytat poniżej. Przelałam 1 zł, ale mam konto wspólne z mężem i na przelewie jest tylko jego imię i nazwisko. Co w takiej sytuacji?

"Potwierdzenie Twoich danych

Bank musi potwierdzić Twoją tożsamość, by zakończyć proces zakupu i by wpłata trafiła do sprzedającego. Dlatego prosi Cię o przelew na 1 zł. Po potwierdzeniu Twoich danych bank zwróci tę kwotę na Twoje konto.

Wybierz swój bank i przejdź dalej. Podane we wniosku imię i nazwisko oraz adres muszą się zgadzać z danymi na Twoim rachunku bankowym. Musisz być jedynym właścicielem rachunku."

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@klaudiaignatowic  Dane z konta Allegro muszą być takie same jak w banku. Jak wspólnie to trzeba był wpisać swoje. Poczekaj dostaniesz odpowiedź, zapewne nie zweryfikują.

oznacz moderatorów

klaudiaignatowic
#2 Obserwator#

Jestem pełnomocnikiem ogólnym, więc nie mam, jak się poprawić właściciela konta.

oznacz moderatorów

klaudiaignatowic
#2 Obserwator#

Wychodzi na to, że nie mogę skorzystać z allegro pay 😞

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@klaudiaignatowic Zmień właściciela konta Allegro na męża, potem ponownie wystąpcie z wnioskiem o Allegro Pay. Dane konta Allegro będą się zgadzać z danymi konta w banku; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/czy-moge-zmienic-wlasciciela-kont...

oznacz moderatorów