anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro polecam nie nalicza nagród.

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Witam, od miesiąca rozpocząłem pracę w programie Allegro Polecam.
Działam jako influencer, mam całkiem przyzwoite zasięgi. Wszystko powoli się rozkręcało i w poprzednim tygodniu udało się już osiągać po kilkaset złotych dziennie, aż nagle w tym tygodniu nagrody spadły praktycznie do zera mimo, że jest więcej interakcji i kliknięć w linki. Większość nagród jakie dostaję to tylko te za bezpośredni zakup. Czy coś się zmieniło?
Dla porównania skali - w poprzednim tygodniu kilkaset sprzedaży dziennie (rekord 700), w tym tygodniu nie ma nawet 100.

oznacz moderatorów
172 ODPOWIEDZI 172

ArtNB
#8 Zapaleniec#

Moderatorzy w końcu się odnaleźli.

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Zawsze byli, ale co do jednej kwestii milczą 🙂 

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedź na maila.

"Otrzymałam informację, że ze względu na to że w tym miesiącu 15.01.2023 wypadł w niedziele, więc w zależności od banku pieniądze powinny się pojawić na koncie najpóźniej do 18.01.2023."

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

Aż dziwne że wgle ktoś z moderatorów się odezwał. Mielismy dać znać, a więc Przelewu dziś nie było @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ArtNB @Paldeks @kedzik4 @catherine187 Tak, ja również mam dla Was informację, że w  zależności od banku pieniądze pojawią się na Waszych kontach najpóźniej do 18.01.2023, więc poproszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Jonny_K
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, czy ktoś się spotkał z podobnym problemem a mianowicie brak przelewu po wypłacie z programu Allegro Polecam? 9.01.23 wskoczyła informacja o wypłacie pieniędzy na konto, numer konta sprawdziłem i jest ok, a pieniędzy dalej brak.

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
U mnie to samo, informacja o zleceniu wypłaty 9 stycznia, a pieniędzy dalej nie ma mimo, że powinny zostać wypłacone do 15 dnia każdego miesiąca. Napisałem do supportu ale "badają sprawę", więc czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jonny_K @kedzik4  W tym miesiącu 15.01.2023 był dniem wolnym, więc środki na Waszych rachunkach pojawią się dziś, do końca dnia. Gdyby się tak nie stało, napiszcie tutaj ponownie, wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Jonny_K
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ Sesje przychodzące do banku na dziś zakończone - przelewu brak.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To może jutro.🤔

oznacz moderatorów

Dorota5Marta
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie tak samo, a dziś już 17.01.2023 roku.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jonny_K @Dorota5Marta Dostałam potwierdzenie, że w zależności od banku pieniądze pojawią się na Waszych kontach najpóźniej do 18.01.2023, więc poproszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

Do mnie przelew dotarł, ale sytuacja słabo wygląda i tłumaczenie weekendem jest słabe.
Jeśli w regulaminie jest, że przelew powinien dotrzeć do 15 dnia każdego miesiąca, to jeśli wypada w weekend lub dzień wolny to przelew powinien wpłynąć wcześniej.
W tym wypadu mamy miejsce z zaniedbaniem, bo jeśli przelew przyszedł dzisiaj o godzinie 11 to dyspozycja wypłaty ze strony Allegro musiała wyjść 16.01.2023 po godzinie 13:25.

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

U mnie również przelew przyszedł jakoś przed 11. Allegro niestety już całkiem olewa użytkowników programu.

oznacz moderatorów

Paldeks
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego robicie taki problem dla Allegro? 
Zrobili program affilacyjny, każdy może zarabiać, więc dajmy trochę wyrozumiałości. 
Macie w sobie bardzo dużo nienawiści i złości. 

oznacz moderatorów

kedzik4
#9 Pomysłodawca#

@Paldeksto jest dla nich biznes, a nie działalność charytatywna, a więc dzięki programowi czerpią dodatkowe korzyści.
Początkowo byłem zadowolony z programu, bo wszystko było jasne, przejrzyste i fajnie działało.
W moich oczach Allegro sporo straciło przez brak przejrzystości - przede wszystkim brak jakiejkolwiek informacji, że pozmieniali sposób naliczania prowizji co było swego rodzaju manipulacją, dopiero przez nacisk większej ilości osób udało się uzyskać informację co się w programie zmieniło. Później wyszły błędy w naliczaniu zbiorowych zakupów - jak wyślesz 100 linków różnych kategorii, ale zakup będzie od jednego sprzedawcy to dostaniesz prowizję tylko za jeden produkt, rozwiązanie tego problemu wg. Allegro - każdy produkt w oddzielnym zamówieniu, co wg. mnie było absurdem i po tym dałem sobie spokój, bo uświadomiłem sobie kto tak naprawdę korzysta na tym programie i w jakim celu były zmiany.
Jeśli ktoś po tych wszystkich zmianach znalazł sposób żeby wciąż fajnie na tym zarobić - to super i gratuluję. Ja po prostu czekam na wypłaty środków, które udało mi się zgromadzić ale na tej płaszczyźnie też coś nie do końca działa jak należy.

oznacz moderatorów

catherine187
#9 Pomysłodawca#

@kedzik4 jestem tego samego zdania. Idealnie podsumowane.

oznacz moderatorów

Joanne12174104
#9 Pomysłodawca#

@kedzik4 prosto i na temat 👍🏼 Mam dokładnie takie samo zdanie. 

oznacz moderatorów

AgusiaRychlik
#9 Pomysłodawca#

Dokladnie w punkt. My nie chcemy pieniędzy za darmo tylko za naszą jakby nie było prace. 

oznacz moderatorów

Dorota5Marta
#7 Wielbiciel#

Już się pojawiły 😀

oznacz moderatorów