anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro raty od nowa

domikaaa0
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Czy jeżeli nie skończyłam spłacać limitu odnawialnego Allegro, a dokonałam kolejnego zakupu tym "sposobem" raty za nowy sprzęt mam wpłacać na ten sam nr rachunku który został przysposobiony do poprzedniego zakupu? Czy na każdy zakup w limicie odnawialnym jest nowy rachunek BNP PARIBAS?

 

pozdrawiam

Dominika

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@domikaaa0 Powinieneś dostać z banku harmonogram spłat, tak jak dotychczas.Możesz także skontaktować się z bankiem 48 503 221 521

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@domikaaa0 Potwierdzenie zakupu na Raty Od.nowa otrzymasz na swój adres e-mail. Wysokość miesięcznej spłaty, termin spłaty oraz numer rachunku do spłaty bank prześle Ci co miesiąc w SMS-em. Znajdziesz je również w Zestawieniu transakcji, które w każdym okresie rozliczeniowym - najpóźniej na 15 dni przed terminem płatności - będzie przesyłał Ci bank.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-jak-korzystac-z-limitu-na-zakupy-na...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@domikaaa0, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Spłacasz wszystko na jeden rachunek - po nowych zakupach kwota do spłaty zmienia się na wyższą.

Powinnaś dostać nowy harmonogram spłat z wszystkimi informacjami. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów