anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie zamówienia

Marcin_Kaufman
#7 Wielbiciel#

Witam w dniu 05.05.21 zakupiłem towar za pobraniem o wartości 1590zł koszt wysyłki to 11zł. do dnia 17.05.21 wciąż nie otrzymałem numeru listu przewozowego chociaż dostawa mówiła o 2-3 dniach... chciałbym anulować to zamówienie jednak nie posiadam takiej opcji w zakładce "moje zakupy" widnieje tam jedynie "zwróć całość lub część towaru" i tu mam problem. Płacę gotówką przy odbiorze - allegro prosi mnie o podanie numeru konta ... W jaki sposób mogę zrezygnować z dokonanego zakupu przy płatności za pobraniem ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Marcin_Kaufman Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

Numer konta musisz podać, choć zwrotu wpłaty nie będzie. Sprzedawca otrzyma informację o odstąpieniu od umowy i nie wyśle paczki.

Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu.

oznacz moderatorów

Marcin_Kaufman
#7 Wielbiciel#

Tak szybkiej odpowiedzi się nie spodziewałem, dzięki wielkie!

oznacz moderatorów