anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

awaria smarta- pisze że przekroczyłem 40zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
volgha
#7 Wielbiciel#

awaria smarta znowu.PNG

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Vryko
#18 Luminarz#

Nie widać screena. Tylko Ty go widzisz i będzie tak, dopóki jakiś admin go nie zatwierdzi. Więc nie wiem, jak Ci pomóc. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@volgha Postaramy się znaleźć rozwiązanie Twojego problemu, ale dodaj proszę zdjęcie jeszcze raz. Bez widocznego adresu oraz danych kontaktowych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ Pogadajcie może jednak nad zdjęciem ograniczeń we wstawianiu fotek, bo całkiem sporo ludzi to robi, a screenów nie widać. I chyba jak do tej pory nikt nie wrzucał tu zdjęć gołych bab/facetów/słoni/Prezesa - więc to chyba bezpieczne...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko Zmiany w tej kwestii są w planach, ale nie mogę się z Tobą zgodzić, że nikt nie wstawiał albo nie próbował wstawiać tego typu zdjęć. Z mojej perspektywy fakt, że takich zdjęć tutaj nie ma, jest tylko potwierdzeniem skuteczności tego narzędzia. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nic nie jest doskonale więc pracujcie nad rozwiązaniami

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Rozumiem. Ja widziałem wyłącznie screeny dotyczące zgłaszanych problemów, stąd moja sugestia.  

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@volgha  u mnie jest cały czas taki błędny komunikat przy zakupach, ale przechodzę dalej do płatności i wszystko jest ok. nie liczy nic za koszt wysyłki. Coś się wysypało w tym smarcie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
volgha
#7 Wielbiciel#

awaria smarta znowu.PNG

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@volgha to nie wina po naszej stronie - sprzedający musiał ustawić źle sumowanie sztuk w paczce przy koszcie dostawy. W smarcie łączna cena za dostawę produktów nie może przekroczyć kwoty 40 zł - bez względu na metodę. Tutaj przekracza i dlatego produkty nie łapią się na SMART. 

Przykład:

Produkt kosztuje 1,5 zł - przesyłka 10 zł za sztukę. Sprzedawca ma ustawione sumowanie całościowe kosztów dostawy za każdą sztukę.

Dodajesz do koszyka 10 sztuk - oznacza to, że dostawa sumuje się 10 zł x 10 sztuk, czyli na kwotę 100 zł, kwota ta łącznie przekracza 40 zł.

Napisz w tej sprawie do sprzedawcy 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów