anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

błędne informacje od allegro przy wysyłce

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Przepraszam bardzo ale jak macie przekazywać takie info to może lepiej usuńcie tą opcję zupełnie. Ja się czepiam sprzedającej, że wysyłka opóźniona, a ona wysłała wszystko w terminie.... Może lepiej dać odnośnik do śledzenia na stronie DPD i nie przekłamywać tak???

Przechwytywanie zawartości sieci Web_30-8-2022_102043_tracktrace.dpd.com.pl.jpegPrzechwytywanie zawartości sieci Web_30-8-2022_102015_allegro.pl.jpeg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x fajnie ,że rozumiesz zaistniałą sytuację i właściwie do niej podchodzisz .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczyła ta sytuacja. Przekażę Twoje zgłoszenie do odpowiedniego zespołu z prośbą o sprawdzenie dlaczego status przesyłki się nie zaktualizował.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

NUMER ZAMÓWIENIA

4d0bdfd5-253d-11ed-afb6-b534b1e1a44a
 
Ja wiem dlaczego się nie zaktualizował, to żadna tajemnica. Zaktualizował się dopiero wtedy gdy kurier zabrał paczkę z punktu Pickup. To jest głupota. Dla mnie jako kupującej ważne jest że sprzedający paczkę wysłał, a ona ją wysłała wczoraj. Na allegro figuruje to jako oczekiwanie na nadanie, powoduje to nie potrzebne wprowadzanie w błąd i spięcia między kupującymi, a sprzedającymi. Jeśli podajecie jakieś informacje to oczekuję, że będą one zgodne ze stanem rzeczywistym. A nie żebym jak ta głupia ponaglała sprzedającą do wysłania dawno już wysłanej paczki... To nie jest sytuacja pojedyńcza. Już kiedyś miałam coś podobnego ale wtedy uwierzyłam sprzedającemu na słowo i nie śledziłam paczki. A  teraz już się wnerwiłam, bo przez allegro się stresuję że może coś jest nie tak gdy wszystko gra... Informacja o wysyłce powinna być w momencie nadania paczki obojętnie czy kurierowi czy w punkcie. A nie że paczka dawno w punkcie, kupujący się denerwuje, a sprzedający zbiera niezasłużone cięgi...
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

I znowu. No kuźwa nie umiecie czegoś zrobić dobrze to proszę usunąć tą opcję i mnie nie wprowadzać w błąd.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Co Waszym zdaniem tu jest nie tak, żeby mnie straszyć??? Idzie sobie normalnie paczka, fakt że dzień wolniej ale według regulaminu przewoźnika w normalnym czasie bez opóźnień, a Wy mi takie COŚŚŚŚ pokazujecie.... I dlaczego zachęcacie do kontaktu ze sprzedającym? On się ma tłumaczyć dlaczego w czasie wysyłki nie uwzględniacie czasów deklarowanych przez przewoźnika i kłamiecie kupującym???Mówiłam nie życzę sobie mylnych informacji ze strony allegro...

Przechwytywanie zawartości sieci Web_7-9-2022_82629_allegro.pl.jpegPrzechwytywanie zawartości sieci Web_7-9-2022_82649_www.orlenpaczka.pl.jpeg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x rozumiem, że może to powodować stres u kupującego, ale te statusy pojwiają się automatycznie i nikt nie analizuje gdzie jest przesyłka. Przekazauję Twoją uwagę do odpowiedniego zespołu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów