anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bałagan w kategorii Zegarki

agat-ek
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry

Chciałbym kupić zegarek analogowy (nie smartwatch!) marki Rubicon. Wchodzę w kategorię zegarki, wpisuję w wyszukiwarkę słowo Rubicon i wyskakują mi głównie smartwatche marki Rubicon. NIe ma żadnego filtru który by tą elektronikę wyłączył i zostawił mi same zegarki. To pytanie do administracji i opiekuna kategorii : jak mam kupić analogowy zegarek marki Rubicon w tym bałaganie jaki jest teraz w kategorii zegarki? Dlaczego nie ma podziału albo filtra który zostawi tylko zegarki po prostu dla tych którzy nie chcą oglądać tej elektroniki....

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@agat-ek, sprawdziłam i wpisując hasło: zegarek analogowy Rubicon pojawia mi się ten widok:

Zrzut ekranu 2021-02-24 o 12.18.36.png

 

 Swoją drogą - naprawdę eleganckie są te zegarki, mają duszę. 😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mr_oma Chodzi o to, że masa zegarków ma błędnie dobrany parametr "analogowe" i filtrując po tym parametrze wyświetla się od groma błędnych ofert 😉

Wpisz sobie Smartwatch i wyfiltruj po parametrze Analogowy

DarkStoorM_0-1614169425350.png

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DarkStoorM, wydaje mi się, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Moim zdaniem dużo zależy od rozumienia tego parametru. Z tego, co widzę, potrafią się też wyszukiwać się smartwatche o klasycznym, analogowym wyglądzie...   

Natomiast będę jeszcze tę kwestię konsultować. Dzięki za sygnał. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DarkStoorM, próbowałam Twoją ścieżką znaleźć te oferty, które uważasz za błędne, jednak mi się nie udało. Czy mógłbyś podać konkretny link do zegarków, które według Ciebie błędnie się wyświetlają?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mr_oma  https://allegro.pl/kategoria/zegarki-damskie-19864?string=smartwatch&rodzaj=analogowe&bmatch=e2101-d...

Największy bajzel chyba jest w zegarkach damskich. Wiem, że są smartwatche analogowe, ale większość tych ofert nawet nie ma nic wspólnego z fizyczną wskazówką 😉

A może mi się wydaje, bo ta spora ilość to po prostu kilka powielonych zegarków z Ali 😉

@ZibiK30 A to wiem, pierwsze są sponsorowane, ADsy, czasami wciskane co piątą w niektórych kategoriach.

Jest już do tego filtr 😉

##[data-analytics-view-label="showSponsoredItems"]

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@DarkStoorM U Ciebie się wyświetliły płatne reklamy, na 100% w 1 rzędzie, nie wiem jak działa "oferta promowana" ale przypuszczam, ze to tańsza wersja "oferty sponsorowanej" czyli reklamy. Może ktoś wymyśli na nie jakiegoś adblocka allegro to pewnie się pojawią właściwe których się poszukuje 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere Nierozwiązane sprawy wracają jak bumerang 😄 Niektórzy z allegro (odpowiedzialni za nie) jak o nich ponownie słyszą to pewnie krew ich zalewa lub śmieją się i robią zakłady kiedy znów się pojawi 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów