anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie użytkowników

alienka_x
#7 Wielbiciel#

Cześć

Jestem tuż po dość problematycznym kontakcie ze sprzedającym. W skrócie: przysłał mi uszkodzony produkt, a potem robił problemy ze zwrotem sugerując, że sama go uszkodziłam (wysłał nawet film z monitoringu pakowania, na którym widać, że ktoś manipuluje przy produkcie a potem podaje go komuś poza kadrem).

Ostatecznie zwrot pieniędzy dostałam, ale po jakimś czasie okazało się, że pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy też się rozpadają. Pamięć mam dobrą, lecz krótką, więc chciałabym jakoś zablokować tego użytkownika na swoim koncie, żeby za kilka miesięcy czy lat przypadkiem na niego nie trafić.

No i tu sedno problemu - czy jest taka możliwość? Jeśli tak, to jak to zrobić, a jeśli nie, w jaki sposób można zgłosić do Allegro sugestię wprowadzenia takiej funkcji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alienka_x Nie ma obecnie takiej funkcjonalności, ale odnotowałam Twoją sugestię. Możliwe, że w przyszłości udostępnimy tę opcję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

alienka_x
#7 Wielbiciel#

Super, mam nadzieję, że niebawem. Na razie zapisałam sobie w notesie 😄 Ale to byłaby dobra opcja, jak na Facebooku. 

oznacz moderatorów

jacgra
#3 Debiutant#

Witam, ja też jestem zainteresowany  taką opcją, mam prośbę, jeżeli Państwo wprowadzicie taką opcję, to czy będzie można dostać info o tym? Z góry dziękuję

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Raczej nie spodziewam się kampanii reklamowej.

Blokowanie kupna u kogoś = brak prowizji, więc pewnie wspomną raz czy dwa i potem masz wiedzieć 😀

oznacz moderatorów

jacgra
#3 Debiutant#

Ale ja przecież wtedy kupię u innego użytkownika, więc Allegro nic na tym nie straci 🙂

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Jeśli jest to popularna rzecz to tak, a co jeśli tylko jeden sprzedawca na Allegro taką rzecz będzie posiadał, wtedy sprzedaż przeniesie się poza Allegro

Na Allegro czasami rzeczy logiczne, stają się nie logiczne przez ich "logiczne" myślenie 😊

oznacz moderatorów

jacgra
#3 Debiutant#

Wiesz, jak na allegro jest tylko jeden taki użytkownik to ja i tak nie kupię 🙂

oznacz moderatorów