anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bojkot rosyjskich produktów !!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy palujecie jakieś akcje z produktami produkcji rosyjskiej czy białoruskiej,  jak robi to coraz więcej dużych graczy na rynku sprzedaży detalicznej ?

Może jakaś konsultacja ze sprzedawcami i usuniecie ze sprzedaży takich produktów, a może chociaż wykluczenie z promocji i innych wyróżnień czy ads co by nie promować takich produktów ? 

Macie kody EAN więc nie powinno być problemu, chociaż na coś się to przyda 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48
AX3LPL
#9 Pomysłodawca#

Aha, czyli rozumiem że bezprawie już dosięgło Polskę. Nie mam więcej pytań, przekazuje pozdrowienia od Polaka który chyba będzie chciał zrezygnować z obywatelstwa i bardzo dziękuje antypolskiemu allegro za zniszczenie mu życia.

oznacz moderatorów
Kopim_pl
#9 Pomysłodawca#

Zablokują wystawianie nowych ofert, istniejące pozostaną. Trzeba wystawić do sztuki to co już się ma i nadal można to sprzedać 😉

"zablokowaliśmy możliwość wystawiania produktów białoruskich i rosyjskich (przy czym chcąc zachować się fair w stosunku do tych z Was, którzy handlują takimi produktami zdecydowaliśmy, że nie będziemy usuwać ofert, a jedynie zablokujemy wystawienie nowych),"

oznacz moderatorów
AX3LPL
#9 Pomysłodawca#

ale to wciąż nie jest odpowiedź, co ma zrobić ktoś kto np. kupił towar w zeszłym miesiącu a nie zaczął go jeszcze wystawiać np. ze względu na to że nie zrobił do niego opisu? Ma teraz zjeść towar na śniadanie, czy jak? Piszę to w imieniu kogoś kto tu ma konto, dużo pozytywów i boi się cokolwiek wystawić (a nawet zapytać) a to jest jego JEDYNE źródło utrzymania. Osoba ta pyta czy ma zeżreć ten towar czy po prostu już sobie kopać grób.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@AX3LPL Logiczne wytłumaczenie jest takie, że: 
W obecnej sytuacji powstała szansa, być może jedna jedyna na pozbycie się zagrożenia ze strony Rosji.
Niestety nie ma na to innego sposobu jak po prostu zduszenie i odcięcie gospodarki tego kraju od cywilizowanego świata. Jeśli ma to się odbyć kosztem zwykłych mieszkańców - trudno - nie ma innej możliwości.
Obecnie najwyższą cenę za decyzje rosyjskich przywódców ponosi naród Ukraiński - my obrywamy rykoszetem.
Czas aby to właśnie zwykli rosjanie ponieśli koszty decyzji swoich rządzących - brak leków w aptekach jest moim zdaniem i tak niewielką ceną w porównaniu do Ukraińskich aptek z których niejednokrotnie nie zostało kompletnie nic a cały kraj jest konsekwentnie niszczony w jednej z najbardziej bezsensownych wojen w dziejach ludzkości.
Być może naród rosyjski weźmie w końcu sprawy w swoje ręce - mam taką nadzieję...



oznacz moderatorów
AX3LPL
#9 Pomysłodawca#

Ale w jaki sposób blokowanie sprzedaży towaru rosyjskiego za który ktoś już zapłacił uderza w rosyjski rząd? Czy ktoś tutaj potrafi czytać ze zrozumieniem? W jaki sposób osoby które zostały bez środków do życia mają zarobić na żywność?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@AX3LPL nie sprzedasz tego co masz , nie zakupisz ponownie . Proste ......

oznacz moderatorów
mojpiesnr1
#7 Wielbiciel#

kazdy ma prawo sam decydowac co kupuje i od kogo ! moze zrezygnujmy z gazu od Rosji ????

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@AX3LPL Allegro nie wprowadza blokady, aby wpłynąć na Kreml, tylko w celach wizerunkowych - bo ludzie oczekują, że podejmą takie kroki.

oznacz moderatorów
eGroobas
#8 Zapaleniec#

ja nie oczekuję, ale ja to nie ludzie. więc w sumie mam problem, bo nie wiem kim jestem.

oznacz moderatorów