anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości dodania zdjęcia do opinii o produkcie

krzysiek05
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

proszę o informację, dlaczego nie mam mozliwości dodania zdjęcia do opinii o produkcie. Wchodzę wedle tej ścieżki: Moje zakupy > dany zakup > oceń sprzedającego > oceń produkt. 

I mam tutaj możliwość dodania tylko tekstu oraz oceny, ale nie ma żadnego opcji do dodania zdjęć. A zdjęcia w kontekście danej oceny są najważniejsze (sprzedający sprzedaje sadzonki z mszycami...). 

 

krzysiek05_0-1659218400214.png

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysiek05, zrzut ekranu, który załączyłeś, pozwala na ocenę sprzedającego. Zerknij, czy widzisz możliwość oceny produktu wchodząc w zakładkę Moje zakupy. Tam przy konkretnym zakupie wybierz trzy kropki oraz "Oceń produkt", jak na zdjęciu poniżej.

80d39d884ed7be9f34a95a02c90c.png 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

krzysiek05
#7 Wielbiciel#

Tyle że nie widzę takiej opcji. Z poziomu głownego menu rozwijanego i Oceń produkty dany produkt w ogóle się nie pojawia. 

 

krzysiek05_0-1659252793734.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Kiedy nie dodasz opinii o produkcie:
  • jeśli już raz usunęliśmy Twoją opinią na temat danego produktu
  • jeśli zakup został anulowany
  • jeśli zakupiony produkt miał w ofercie zaznaczony stan inny niż Nowy
  • oferta nie była powiązana z naszym Katalogiem produktów, a dodatkowo jest już zakończona.
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysiek05, otrzymałam informację, że już raz wystawiłeś opinię o produkcie (usunęliśmy ją ze względu na fragmenty, które nie odnosiły się do produktu). Niestety ocenę produktową można wystawić tylko raz.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

O sprzedającym nie dodasz zdjęcia.😂

oznacz moderatorów