anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak naliczonych monet w promocji "zgarnij ekstra 15 monet przy zakupach w kategorii motoryzacja"

SawaIna
#7 Wielbiciel#

Witam,
Dokonałem dzisiaj zakupu towaru za kwotę ponad 300zł i niestety monety się nie naliczyły, pokazała się informacja "odbierz monety", kliknąłem i nic, monety nie wpadły. Jeszcze nigdy taka sytuacja mi się nie przydarzyła, zawsze monety wpadały od razu. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

 

  • Uczestnik może złożyć reklamację dotyczącą udziału w Promocji, jeżeli zasady przewidziane w niniejszym Regulaminie nie są realizowane przez Organizatora lub są realizowane nienależycie, niezgodnie z postanowieniami Regulaminu, Regulaminu Programu Monetowego lub Regulaminu Allegro w szczególności w przypadkach dotyczących naliczania Monet, przyznawania i korzystania z Kuponów promocyjnych Allegro. Reklamacje składać można pisemnie na adres: 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: https://na.allegro.pl/monety-kontakt.
  • Reklamacja powinna określać: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania Uczestnika, a także opis i powód reklamacji.
  • Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty ich otrzymania w prawidłowej postaci.
  • Reklamacje dotyczące korzystania z Programu Monetowego powinny być składane i będą rozpatrywane zgodnie z postanowieniami § 8 Regulaminu Programu Monetowego

 

oznacz moderatorów