anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Nest banku na liście szybkich płatności.

MAMY ROZWIĄZANIE!
michal-las
#8 Zapaleniec#

Zniknął mi Nest bank z listy. Mam cofać się w rozwoju i płacić zwykłym przelewem? 

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, zwykłym, bezpośrednio na konto sprzedawcy lub przelewem tradycyjnym przez Allegro Finanse, po wybraniu opcji Płacę przelewem tradycyjnym. Przelew tradycyjny przez AF dochodzi w długim czasie, po 2-3 dniach, a zwykły przelew na konto z dnia na dzień.

oznacz moderatorów
michal-las
#8 Zapaleniec#

Super, właśnie odechciało mi się korzystać z allegro. "Genialne" posunięcie. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@michal-las Nest Bank jest dostępny na liście szybkich płatności:

nat_not_0-1594475661808.png

Proszę, żebyś to sprawdził ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bombel-08
#8 Zapaleniec#

dziś znów nest bank wywaliło z listy , czyli po zakupach ???? czy to są jakieś jaja ???

oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

tak się czasem dzieje podczas konserwacji / przerwy technicznej w banku. Więc zamiast świrować sprawdź na stronie banku / infolinii czy przypadkiem nie ma takowej, odczekaj i magicznie wróci szybka płatność 🙂

oznacz moderatorów
bombel-08
#8 Zapaleniec#

Bank o niczym nie wie , tak powiedzieli na infolinii a przerw technicznych nie robią w ciągu tygodnia , także wielkie dzięki za fachową pomoc , pozdrawiam 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bombel-08 Nest Bank nie podpowiada się już automatycznie podczas zakupów. Powinieneś mieć jednak możliwość wybrania go z listy przy zmianie przypisanej metody płatności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bombel-08
#8 Zapaleniec#

No tak było do tej pory , wczoraj zauważyłem że go na tej liście brakło i zadzwoniłem na infolinię do banku a tam mi powiedzieli że nic o tym nie wiedzą to pytałem czy nie ma jakieś konserwacji czy czegoś podobnego to też że nic o tym nie wiedzą i takich rzeczy raczej się w środku tygodnia nie robi , szkoda bo sporo się kupuje na Allegro a tak to bym musiał bank zmieniać ? 

oznacz moderatorów
michal-las
#8 Zapaleniec#

Allegro nie ma Twojego płaszcza i co Pan zrobisz.. 😕

 

oznacz moderatorów
zgora123
#8 Zapaleniec#

można poinformować wykop o rozwoju tj. zwijaniu listy banków do szybkiego przelewu...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bombel-08 Skonsultowałam tę sprawę i otrzymałam informację, że Nest Bank faktycznie nie będzie już u nas dostępny. Wynika to z uwarunkowań technicznych w procesie szybkich przelewów, którym ten bank nie jest w stanie obecnie sprostać. Pozostaje mi jedynie zachęcić Cię do korzystania z innych metod płatności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bombel-08
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info , szkoda że mam wykupimy Smart jeszcze prawie na rok a mi bank wykasowali i co teraz mam zrobić ? Czy parę tygodni temu im ten bank nie przeszkadzał ? Mogli dać jakąś informację dla klientów tego banku żeby nie przedłużali smarta 

oznacz moderatorów
michal-las
#8 Zapaleniec#

Płać blikiem, póki można. Dziwne, że z całego cywilizowanego świata tylko allegro ma problem z nestbankiem. 

oznacz moderatorów
bombel-08
#8 Zapaleniec#

No patrzyłem już dla pewności i nie ma tego banku na liście blika w allegro i teraz już nie wiem dlaczego jest ta wojna z dnia na dzień a ludzie na lodzie , systematycznie zamawiałem sporo rzeczy i ...lipa bo niby z dnia na dzień bank technicznie nie wyrabia ... Baju baju 

oznacz moderatorów
slawek010988
#2 Obserwator#

Możesz płacić blikiem 

oznacz moderatorów
sjamro
#7 Wielbiciel#

czyli jakich konkretnie ?

dokonałem chwilę temu zakupu i co i doszło do przelewu i lipa mam jechać na drugi koniec Polski z gotówką ? 

jakoś dotąd działało i było OK 

oznacz moderatorów
SolarHLS
#8 Zapaleniec#

To dlaczego mogłem przelać dziś płatność serwisowi allegro a sprzedawcom nie mogę???

Proszę o przywrócenie opcji dla nest banku w szybkich przelewach. Robię sporo transakcji w ciągu miesiąca z pomocą tego banku. Myślę że to kiepski ruch ze strony allegro. Czysta dyskryminacja i zmniejszenie obrotów serwisu i sprzedających.. 

oznacz moderatorów
zgora123
#8 Zapaleniec#

bo allegro się rozwija tj. zwija listę banków szybkich płatności. taki nowy feature w 2021!

oznacz moderatorów
SolarHLS
#8 Zapaleniec#

Zgodnie z zasadami Allegro powinno najpierw zapowiedzieć likwidację tej usługi poprzez informację wyprzedzającą o zmianie regulaminu, w tym o likwidacji tej funkcji. Tego nie było, tylko "pstryk" i informatycy z Allegro sobie to wyłączają zostawiając klientów na lodzie. Prawa nabyte zostały naruszone. A o co chodzi? Nest bank za mało płaci Allegro za wpływy z tytułu transakcji obsługiwanych przez ten bank? 

oznacz moderatorów