anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pomocy ze strony Administracji! Wyłudzenie

Czarnulka6669
#7 Wielbiciel#

Kilka miesiecy temu zablokowano mi konto z wtedy nieznanych mi przyczyn. Napisalam wiec mail z zapytaniem o powod tego działania, w odpowiedzi uslyszalam, ze KONTO ZOSTALO ZABLOKOWANE BO " SPECJALISCI" ZAUWAZYLI ZE UZYWAM DWÓCH KONT I ZE MAM SIE KONTAKTOWAC Z MAILA PRZYPISANEGO DO KONTA NIE Z OBCEGO. Jako ze posiadam jedno konto odpisalam ze pisze z maila glownego i tu niespodzianka MAM KONTAKTOWAC SIE WYŁĄCZNIE Z POZIOMU KONTA " LAZARJUS". Nie mam pojecia co to za konto nr tel do zmiany hasla nie jest moj, weryfikacja z poziomu podania panienskiego nazwiska matki wyswietla NIEPRAWIDLOWE HASLO ! napisalam ze moge wyslac im skan dowodu zeby zweryfikowali nazwisko to przeczytalam ze NIE, MAM SIE KONTAKTOWAC Z POZIOMU KONTA LAZARJUS BO ICH " SPECJALISCI" STWIERDZILI ZE OBA KONTA SA MOJE. po kilku tygodniach dostalam wezwanie do zaplaty 260 zl ktore.mam na minusie na nieznanym mi koncie. A teraz po kilku miesiacach dostaje WEZWANIE PRZEDSĄDOWE na prawie tysiąc zlotych!!!! To wyłudzenie!!!

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Client:79179573
#16 Inspirator#

Mnie też interesuje to, czy @msniezek albo jakiś inny pracownik Allegro nie zacznie rozpowiadać na lewo i prawo o szczegółach rozliczeń pomiędzy @Czarnulka6669 a Allegro i nie naruszy w ten sposób zasad polityki ochrony prywatności tylko po to, żeby zaspokoić niezdrową ciekawość @WREDZIA-W1.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@msniezek  I jeszcze jedno: Czy jesteście w stanie sprawdzić za co te długi i na jakie konto wpływały pieniądze za sprzedaż?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Czarnulka6669 faktycznie widzę, że oba konta, są założone na te same dane adresowe. Na drugim koncie, faktycznie istnieje zadłużenie. Napisz proszę maila w do nas w tym miejscu. Prześlij mi tutaj numer sprawy, gdy już ją założysz. Przyjrzymy się sytuacji ponownie. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów