anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty za dokonany wzrot

iga15896
#7 Wielbiciel#

Od pewnego czasu mam problem z zwrotem gotówki od sprzedającego na moje konto. Od połowy sierpnia nie wiadomo dlaczego nie wpływają środki  na moje konto, gdy dzwonię do sprzedawcy i allegro twierdzą że wszystko jest w porządku i powinnam mieć je na koncie jeśli nie mam mam kontaktować się z bankiem.  Kontaktowalam się z bankiem l, złożyłam również reklamacje do nich i twierdzą że  oni nie mają tych środków i każą się kontaktować z allegro. Mam zrobionych 5 zwrotów i od żadnego sprzedawcy nie wpłynęły mi pieniądze  wie ktoś jaka jest tego przyczyną ??

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

@iga15896 sprawdź w zakładce Allegro Finanse na swoim koncie zakupowym🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@iga15896 Być może musisz ponownie zweryfikować rachunek w allegro finanse https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php
Ostatnio zarówno PayU jak i Przelewy24 jakby się wściekły z tymi ponownymi weryfikacjami.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie dzwoń do sprzedawcy i do Allegro, tylko napisz do Allegro przez formularz i poproś o potwierdzenie wpłaty na Twoje konto. Zwróć uwagę, aby było to potwierdzenie zawierające Twoje dane, Twój numer konta i datę. Z tym potwierdzeniem zgłoś się do banku. Ktoś tu kiedyś pisał, że Allegro dostarcza potwierdzenia nieczytelne dla banków i że jest z tym problem. Domagaj się potwierdzeń przelewów z pełnymi danymi.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f&subjectId=dd1481bc-6...

oznacz moderatorów

iga15896
#7 Wielbiciel#

Mam te potwierdzania od Allegro, przedstawiłam je w banku jednak nie przyniosło to żadnego skutku. Ponieważ bank twierdzi że to wina allegro, allegro twierdzi że to wina banku.... już nie wiem co robić ponieważ mam dokładnych pięć zwrotów A z żadnego nie mam pieniędzy 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na tych potwierdzeniach są wszystkie dane, czy to tylko ciąg nieczytelnych cyferek?

oznacz moderatorów