anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu środków za odesłany przedmiot

agnieszka-smolen
#7 Wielbiciel#

Zwrotu środków za zakupiony oddany  przedmiot nie dostałam, dzisiaj mija 14 dni. Sprzedający poprosił o nr konta gdy się zapytałam co z moim zwrotem . Gdy wchodzę w jego przedmioty pokazuje mi się że żadnych nie ma. Czy mogłam zostać oszukana i co dalej mogę zrobić żeby dostać zwrot środków za etui? Skoro zwrot miał być z Allegro Finance po co mu mój nr konta przecież powinnien go miec sprzedajacy

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ZapfCreation
#11 Animator#

Sprzedający żeby zrobić zwrot przez Allegro musi mieć środki na odpowiednim koncie PayU lub Przelewy24 . Jeżeli teraz nic nie sprzedaje to prawdopodobnie nie ma i zrobi przelew z banku. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@agnieszka-smolen Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w niej problem i po 24 godzinach poproś tam o pomoc Allegro.

Jeśli to Allegro Lokalnie, Dyskusję otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

Jeżeli mimo to nie otrzymasz pieniędzy, zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną i złóż wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@agnieszka-smolen Podaj mi proszę numer oferty lub zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

agnieszka-smolen
#7 Wielbiciel#

Nr etui 10477634628, sprzedający ADEVICER

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agnieszka-smolen Widzę, że rozpatrzyliśmy pozytywnie Twój wniosek o rekompensatę w ramach POK. W przyszłości życzę wyłącznie udanych transakcji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@agnieszka-smolen Jak chciał twój nr. konta to oznacza że albo nie ma środków na koncie, albo zakup był na AL i tam nie ma zwrotu przez AF.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

xyz96 - po co takie bzdurne rzeczy wypisujesz? Masz problemy z czytaniem lub ze zrozumieniem słowa pisanego i regulaminu Allegro? Przecież sprzedający wyraźnie poprosił o nr konta do przelewu, ZapfCreation jeszcze wszystko wyjaśnił.

Jednak ty musisz koniecznie dodać od siebie te 4 czy 3  grosze, wprowadzić chaos i zamęt. Pytanie: po co? Przecież kupujący otrzymał konkretna odpowiedź, i od sprzedającego i tutaj. Twój post typu Ctrl+C i Ctrl+V jest kompletnie zbyteczny. Zależy Ci na jakichś punktach? Czy na tym, żeby się w każdej odpowiedzi udzielić? Masz może jakieś problemy emocjonalne, lub  brak przyjaciół, z którymi możesz porozmawiać?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@maxr01 Tradycyjnie zamiast w temacie wątku zaczepka w moją stronę. Nie twoja sprawa po co ja tu piszę, co piszę i na czym mi zależy, nie ty mnie będziesz cenzurował. Znowu cały elaborat na mój temat, bo się sprzedawcy moje posty nie podobają. Przecież wyraźnie widać, że wątek dotyczy braku zwrotu wpłaty, a na takie problemy są dwie skuteczne metody - Dyskusja i POK. To nie są żadne bzdury, ty bzdury wypisujesz  i zaśmiecasz nimi wątki.

No i jeszcze atak personalny o problemach emocjonalnych i o braku przyjaciół. Już tu jeden taki był, co podobnie atakował i źle skończył.

oznacz moderatorów