anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bzdurne powiadomienie

elpis
#2 Obserwator#

Dzień dobry,
Chwilę po tym jak dołączyłem do serwisu Allegro Gadane, dostałem powiadomienie o treści "Super! Twoja ranga wzrosła, w tej chwili to: #1 Nowicjusz#". Co to za bzdura?! Mam się cieszyć jak dziecko, że stałem się nowicjuszem? Litości! I więcej szacunku dla inteligencji użytkowników.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Rangi na forach to jest bardzo stary wynalazek. Nie wiem, co ciebie boli.

oznacz moderatorów

elpis
#2 Obserwator#

Infantylność.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@elpis Ojej. To naprawdę straszne. Napisałbym na twoim miejscu jeszcze 10 komentarzy pełnych oburzenia, ktoś się może jeszcze przejmie jednym powiadomieniem pojawiającym się raz. 

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

A jak to niby uderza w inteligencję użytkownika? XDDD Rangi wskazują jedynie na aktywność danego użytkownika - im bardziej udzielasz się na forum, tym wyższa twoja ranga. Ogólnie system rang na wszelkich forach to bardzo popularna rzecz, więc naprawdę nie wiem, czemu robisz problem z czegoś, co zwyczajnie problemem nie jest XD

 

Poza tym, to nie jest właściwe miejsce na tego typu skargi. To sekcja zgłaszania nowych pomysłów, a nie żalenia się, że coś nam nie pasuje.

oznacz moderatorów

elpis
#2 Obserwator#

@Client:94057046 To powiadomienie i Twój komentarz dużo świadczy o tym, jaką wagę przywiązuje Allegro do jakości serwisu Allegro Gadane. No ale czego innego można się spodziewać po "Ambasadorze".

 

oznacz moderatorów

busk
#2 Obserwator#

Może faktycznie w tym wypadku należałoby dodać, że wzrosła ale tylko nieznacznie od poziomu Osesek. Tak czy inaczej ja swoją odznakę Nowicjusza noszę z dumą 😉

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@elpis Założyłeś konto i w pierwszej minucie zaczynasz siać ferment, że forum jest złe. To tej jakości oczekujesz? 

Albo inaczej, czyim multikontem jesteś? 🙂

oznacz moderatorów

elpis
#2 Obserwator#

@busk I słusznie. Można się nią pochwalić w swojej grupie przedszkolnej. 🙂

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@elpis ale czemu przyszedłeś tu i nas obrażasz? Narzekać sobie możesz, twoja wole, twoje prawo. Ale obrażać nie masz żadnego prawa. 

oznacz moderatorów

busk
#2 Obserwator#

Z drugiej strony dobrze, że mamy tylko takie problemy. żeby nie było: też uważam że powiadomienie, ze zostało się nowicjuszem jest w sumie zbędne bo nim się jest na początek jak się cokolwiek napisze (czy założy konto?) ale nie ma co specjalnie rozpaczać nad tym zjawiskiem.  😉

oznacz moderatorów

elpis
#2 Obserwator#

@Client:94057046 Nie wysyłałbym tego na forum, gdyby się dało wysłać informację wprost do administratora serwisu - ale takiej możliwości nie ma.
Ale żeby było formalnie ok, to zgłaszam pomysł (bo to jest forum "Zgłoś swój pomysł"):
Allegro Gadane nie powinno wysyłać bzdurnych powiadomień o wzroście rangi użytkownika do poziomu Nowicjusza.

oznacz moderatorów

elpis
#2 Obserwator#

@Methrylis 
> A jak to niby uderza w inteligencję użytkownika?

Nie widzisz nic głupiego w informacji, że Twoja ranga _wzrosła_ do najniższego poziomu?
I ta bezmyślna informacja jest jeszcze poprzedzona zachwytem "Super!" - to nazywam infantylizmem, bo chyba tylko dziecko jest w stanie się tym zachwycić.

> Ogólnie system rang na wszelkich forach to bardzo popularna rzecz, więc naprawdę nie wiem, czemu robisz problem z czegoś, co zwyczajnie problemem nie jest XD

Ogólnie system rang jest bardzo przydatny, pod warunkiem, że jest to zrobione "z głową".

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@elpis wiesz co? nie, nie widzę nic głupiego w tych powiadomieniach, bo mam je po prostu gdzieś. 

oznacz moderatorów

elpis
#2 Obserwator#

@Methrylis 
> nie, nie widzę nic głupiego w tych powiadomieniach, bo mam je po prostu gdzieś.

To może być całkiem słuszne podejście... może nawet do całego serwisu Allegro Gadane, a nie tylko jego powiadomień 😉

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@elpis Widzę już po cytowaniu, skąd się urwałeś. Panie, tutaj nie jest wykop. Toksyczne czepialstwo nie przyniesie ci tutaj fanów, ani nikogo jakoś za mocno nie przejmie. Ewentualnie dostaniesz bana za głupotę. Wracaj na #przegryw i przestań zawracać innym głowę swoimi "problemami".

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@elpis Zawsze się możesz obrazić > zabrać swoje zabawki i iść na inne podwórko. Każdy na tym forum zaczynał od nowicjusza > każdy dostał takie info > czy to powód do "strzelenia focha"?

oznacz moderatorów

elpis
#2 Obserwator#

@Ziolko39Ja się nie obrażam. Ale wszystko, co istotne zostało już napisane w tym wątku (i nieistotne też), więc... wychodzę z tego "podwórka" . Miłego dnia i udanej zabawy życzę 🙂  (a szczególnie Ambasadorowi @Client:94057046 )

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Nazwę Cię GENERAŁEM, i co z tym zrobisz? Pozwiesz mnie?

Żartuję.

Pomysłu nie popieram oczywiście. To nie ma żadnego znaczenia.

oznacz moderatorów