anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chciałabym przeczytać WSZYSTKIE komentarze u sprzedających. Gdzie to jest dostepne??

Client:75011266
#8 Zapaleniec#

Na profilach u sprzedających, jest tylko po kilka komentarzy, nie ma dostępu do wszystkich. Gdzie przeczytać wszystkie komentarze dotyczące danego sprzedawcy ??

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:75011266  to są wszystkie komentarze- nie ma więcej

oznacz moderatorów

Client:75011266
#8 Zapaleniec#

...czyli, jeżeli ktoś ma trzy komentarze, to mam rozumieć, że to wszystkie jego komentarze ??? ...przecież komentarzy kiedyś mieli sprzedający po kilkaset. To co się stało, że teraz jest ich po kilka ??

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:75011266  komentarze są ważne tylko rok

oznacz moderatorów

Client:75011266
#8 Zapaleniec#

...jak dla mnie to trochę nieuczciwe względem kupujących, ale dziękuję za odpowiedź...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:75011266 Sprzedawcy maja teraz coraz mniej komentarzy bo coraz mniejszy procent klientów wystawia pozytywne opinie gdyż sami z tego nic nie mają .Kiedyś prawie każdy odpisywał by też dostać jakiś pozytyw z miłym dopiskiem.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Client:75011266 Może ktoś sprzedaje tylko okazjonalnie, albo dopiero zaczął sprzedaż na Allegro. Każde konto kiedyś zaczyna zbieranie komentarzy i nie wszyscy kupujący wystawiają komentarze. 

oznacz moderatorów

Client:75011266
#8 Zapaleniec#

...ostatnio robiłam zakupy w dość dużym sklepie internetowym na Allegro i miał on 21 komentarzy do przeczytania... trochę to dziwne...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:75011266 Dawniej Allegro pokazywało wszystkie komentarze, od początku istnienia na Allegro danego sprzedawcy, teraz niestety pokazuje tylko komentarze z okresu ostatnich 12 miesięcy, wszystkie starsze znikają. Nie wiesz więc, czy sprzedawca miał wcześniej inne komentarze i jakie, czy nie miał. Widzisz tylko ostatnie 12 miesięcy i nie ma możliwości sprawdzić wcześniejszych. Jest to dobre rozwiązanie dla nieuczciwych sprzedawców, którzy po nałapaniu negatywów mogą na pewien czas przenieść sprzedaż na inne swoje konto, a po 12 miesiącach, gdy negatywy znikną, wrócić do poprzedniego konta.

oznacz moderatorów

Client:75011266
#8 Zapaleniec#

...dlatego wspomniałam, że to dobre dla nieuczciwych sprzedawców a dla kupujących mylące i trochę niesprawiedliwe, dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:75011266 Niekoniecznie tylko dla nieuczciwych .U mnie też teraz nikt nie pisze komentarzy i mam ich coraz mniej a to tylko dlatego że mam zawieszoną działalność a schodząc ze sceny miałem SS ,smarta i konto z jednym niesłusznym negatywem a teraz jak wrócę to już nic z tego miał nie będę i też będę wyglądał na nieuczciwego sprzedawcę? 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@xyz96 Co ty pleciesz, jak konta przez rok nie używasz, to nie ma ono żadnej wartości żeby do niego wracać. Ani komentarzy na nim nie ma ani jakości sprzedaży ani smarta. Równie dobrze można założyć nowe konto, ten sam efekt.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent051 O proszę, jak sprzedawcy okupujący dział dla kupujących protestują, gdy nie podobają im się posty działające na ich niekorzyść. Gdyby to nie miało znaczenia, sprzedawcy by nie protestowali. Liczy się jeszcze staż konta.

oznacz moderatorów