anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chciałbym skontaktować się z osobą która wystawiła opinię o zakupionym przedmiocie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
scieslak4
#2 Obserwator#

Na tej aukcji PROMOCJA !! INVERTO UNICABLE Cyfrowy Polsat Evobox - Sklep internetowy AGD i RTV - Allegro.pl kupujący  a...1 5 maja wystawił opinię że cytuję "Działa z dekoderem 4K UltraBOX od Canal+", chciałbym się z nim skontaktować i zapytać jak ustawiał konwenter pod dekoder UltraBOX ? W jaki sposób nawiązać kontakt z tą osobą ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie znasz nicka tej osoby, nie skontaktujesz się.

Gdybyś znał nick, mógłbyś napisać przez Centrum wiadomości; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/thread/1thggh4xodYdGRNl842v...

oznacz moderatorów
scieslak4
#2 Obserwator#

Dlatego pytałem, bo myślałem że jakoś przez zespół Allegro się da skontaktować lub za pośrednictwem zespołu Allegro, na pewno mają dane tej osoby i mogliby w moim imieniu zapytać ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne masz rację że Allegro ma możliwości, pytanie czy może i zechce ale spróbujmy tak @_HolaOla_ @mr_oma @nat_not  @la_nika @msniezek 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie wprowadzaj w błąd. Allegro nie przekazuje żadnych danych użytkowników osobom trzecim.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@scieslak4 Niestety nie możemy Ci podać danych ani kontaktu do osoby, z którą nie miałeś wspólnej transakcji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
scieslak4
#2 Obserwator#

@nat_not  a nie moglibyście skontaktować się z tą osobą w moim imieniu i zadać pytanie, naprawdę szukałem wszędzie w internetach odpowiedzi na moje pytanie i jej nie znalazłem, a tu chcąc zakupić produkt przeczytałem tą opinię i chciałem się dowiedzieć w jaki sposób osoba ta poradziła sobie z instalacją.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@scieslak4 Nie wykorzystujemy danych kontaktowych naszych klientów w takich celach. Sugeruję, żebyś podjął kolejną próbę uzyskania tej informacji w inny sposób.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów