anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ciągłe zmiany w zakładce moje zakupy

edekzwa
#7 Wielbiciel#

Czemu ciagle mieszacie i zmieniacie opcje dla kupujących, człowiek się przyzwyczai do jednego to za chwilę zmiana na gorsze. Po co w zakładce moje zakupy dublowane linki? Chcę wejść w kupiony przedmiot to muszę dwa razy klikać, bo za pierwszym razem wchodzi się w szczegóły zakupu, taki sam odnośnik jest pod wyświetlanymi zakupami, po co to jest ? Chcę wejść w dany kupiiny przedmiot to kkikam na niego i wchodzę, a nie muszę go szukać. Po co w szczegółach zakupu u góry strony są szczegóły dostawy a nie zakupine przedmioty, wg mnie to jest mniej ważne. Czemu nie można ocenić wybranego przez siebie przedmiotu tylko trzeba w ciemno wszystkie oceniać by dojść do tego konkretnego? Czemu nie ma już zachowanego zakupu, jaki kupiliśmy jak to było wcześniej? Sprzedający po zakupie zmieni ofertę i nie można już dochodzić roszczeń bo nie ma zapisu zakupu z aukcji.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To są wysokie standardy tego portalu ,utrudnianie życia kupującym i sprzedawcą.Kiedyś to był prosty i przyjazny portal gdzie chętnie się kupowało i można było też dobrze sprzedać ale teraz to już historia.

oznacz moderatorów