anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co może mnie zainteresować...?

lopala
#8 Zapaleniec#

Drogie Allegro,

trochę przepalacie swoje algorytmy, które w inteligentny sposób mają podpowiedzieć mi co bym chciał tutaj kupić.

Kilka dni temu kupiłem buty trekingowe. Wiecie o tym, wiecie jak długo ich szukałem i jak dużo aukcji obejrzałem. To czemu kilka dni po dostarczeniu paczki nadal podpowiadacie mi i przysyłacie mejlem stosy butów, które mogą mnie zainteresować ? Przecież je już kupiłem i nie odesłałem ich z powrotem. Algorytm powinien wyłapać to jako udany, w punkt zakup.

Zamiast podpowiadać mi buty to podpowiedzcie spodnie, kurtkę albo jakiś impregnat do takiej odzieży. Buty już mam, teraz czas kupić resztę 🙂

Tak samo jest z innymi produktami - jak kupię 100 kostek do zmywarki to przez 200 dni mi nie podpowiadajcie, że mi się przydadzą 🙂

Macie olbrzymi zakres danych o naszych preferencjach ale mało ich wykorzystujecie 🙂

pozdrawiam
Łukasz

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro chce w ten sposób z każdego zrobić kolekcjonera ,zachęca do kolejnych zakupów i poszerzania kolekcji.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@lopala "Drogie allegro" masz na myśli komplement czy szyld reklamowy firmy .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lopala Dziękujemy za Twoje uwagi. Cały czas rozwijamy system komunikacji i podpowiedzi, by lepiej spełniał Wasze oczekiwania. Twój głos jest ważny w tym procesie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów