anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się stało z ratami "Od.Nowa"?

MAMY ROZWIĄZANIE!
EllAdRizs
#7 Wielbiciel#

Mam otwarty limit kredytowy w Paribas w związku z zakupem z płatnością na raty "Od.Nowa". Jest już w wiekszości spłacony, ale chciałem go ponownie wykorzystać. Po rozmowie ze sprzedawcą interesującej mnie oferty wyszło, że może on tylko włączyć opcję "raty zero" i nie ma kontroli nad niczym innym, a niestety po włączeniu tej opcji widoczne są tylko raty PayU jako "raty zero".

Co poszło nie tak? Nie chcę sprzedawać swoich danych do kolejnego banku, wolałbym kontynuację obecnego limitu...

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
xyz96
#21 Demiurg#

Pewnie próbujesz kupić coś z Chin. Jeśli tak, to rat Od.nowa nie będzie.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@EllAdRizs Zakup spoza UE. Sprwdz dokładnie ofertę.

oznacz moderatorów
EllAdRizs
#7 Wielbiciel#

@xyz96 @Lew33 otóż nie, zakup od polskiej firmy, towar jest już w Polsce (niedawno sprowadzony i to z UE). Co innego może być problemem?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@EllAdRizs Problemem mogą być pieniądze. Być może masz jakieś zaległości. Tutaj nikt Ci tego nie wyjaśni, zapytaj Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a Najszybciej będzie na czacie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EllAdRizs Podaj mi proszę numer oferty, o którą chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
EllAdRizs
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ 9703363974

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W tej ofercie są dostępne raty Od.nowa. Musisz mieć jakieś zaległości finansowe, dlatego u Ciebie nie ma tej opcji.

oznacz moderatorów
EllAdRizs
#7 Wielbiciel#

@xyz96 nie jest to możliwe, bo spłacam dwa lub trzy razy większe kwoty, niż ustaliłem na początku, żeby zamknąć poprzednie raty dużo wcześniej.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@EllAdRizs Poczekaj @_HolaOla_ sprawdzi i się wyjaśni.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EllAdRizs Dziękuję, skonsultuję tę kwestię z odpowiednim zespołem i jutro wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EllAdRizs Mam jeszcze jedno pytanie, czy chcesz kupić jedną czy więcej sztuk z tej oferty? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
EllAdRizs
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ jedną sztukę, ale Twoje pytanie mi nasunęło pomysł - czy możliwe, żeby ta opcja nie była widoczna dlatego, że mam na koncie ratalnym dostępny limit mniejszy o kilka złotych? Dokładniej o połowę kwoty przesyłki, bo na sam towar mi starczy 🙂

Myślałem, że mogę ustalić, ile chcę zapłacić od razu przy zakupie jako pierwszą wpłatę, a ile ratalnie...?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EllAdRizs Miałam inne podejrzenia, ale jedna sztuka wyklucza ten powód, więc abym mogła odpowiedzieć na Twoje pytanie, daj mi proszę jeszcze czas na dokładne skonsultowanie tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EllAdRizs  Tak jak obiecałam, wracam do Ciebie z informacją. Zgadza się, ta opcja rat od nowa nie jest tutaj dostępna, ponieważ limit musi pokrywać koszt koszyka, czyli zakup + koszt dostawy (jeżeli taki występuje). Dlatego w tym przypadku możesz podwyższyć limit w banku albo spłacić te kilka, brakujących zł.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
EllAdRizs
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ dziękuję, to się nazywa moderacja na wysokim poziomie 🙂 

oznacz moderatorów
sweet2442
#8 Zapaleniec#

Mam dzisiaj dokładnie ten sam problem, mam dwa produkty w koszyku, oba wysyłka z Polski, w limicie mam dostępne 2900 zł a koszt produktów z koszyka to 290 zł i nie mogę kupić na przyznany limit, nie mam zadłużeń względem rat... 

oznacz moderatorów
misi_pl
#7 Wielbiciel#

Podłączę do pytania autora wątku bo mam również podobny problem. Raty Od.Nowa niedostępne chociaż limit jest nienaruszony, tylko raty zero albo PayU. Czy to jakiś problem techniczny? Pozdrawiam.

oznacz moderatorów