anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z monetami przy zwrocie zamówienia

marcinj
#1 Nowicjusz#

Co się dzieje z monetami przy zwrocie zamówienia ? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

raczej ich nie wykorzystuj , allegro może potraktować to jako próbę wyłudzenia i zawiesi Ci konto . Dla pewności skontaktuj się przez formularz i zaczekaj na odpowiedź .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcinj Z monetami pozyskanymi przy zakupie, czy z wydanymi na zakup? Jeśli kupiłeś korzystając z monet i towar zwróciłeś, upomnij się o monety tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 klient na przestrzeni miesiąca dokonal u mnie dwóch zakupów / dużych / tylko z ofert z monetami i następnie zrezygnował z nich . Po zgłoszeniu ma zablokowane konta / 2 / zakupy robił z 2 róznych kont . Więc nie wprowadzaj w bląd !!!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria A gdzie ja wprowadzam w błąd? Zacytuj.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

upomnij się o monety tuxyz96

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

xyz nie wprowadza w błąd tylko daję połowiczną odpowiedz Napisał gdzie marcinj  ma się zgłosić po własne monety które wykorzystał podczas zakupów ale nie piszę co zrobić jak marcinj chodzi o otrzymane monety za zakupy 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

artur8225-a1 tak marcinj ma na koncie monety / tak myślę / i nie wie co zrobić . Ja sugeruję ,aby się zapytał serwisu .... tak dla spokojności ducha .

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Oczywiście masz 100% racji 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Generalnie z treści posta OPa nie wynika jednoznacznie, czy chodzi mu o zwrot monet zamienionych na kupon i wydanych na zakup, czy o monety otrzymane za tenże zakup, więc w tym przypadku xyz96 nie wprowadza w błąd.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów