anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić żeby odzyskać kasę?

r38
#7 Wielbiciel#

To jest identyfikator wersji "cl-e2101-n5038-p4549-uni-1-5-0518" , oraz numer aukcji (11421233143) na której dokonałem zakupu w ubiegłym roku i nie otrzymałem do tej pory zakupionej rzeczy. Aktualnie ( Pablo_bal, ELECTRONIC SYSTEM LTD 86-90 PAUL STREET EC2A 4NE Londyn +48 880 900 044 mfjrpp00tv@allegromail.pl) nie prowadzi żadnej działalności handlowej na allegro. Nie mogę rozpocząć dyskusjii. Ale ma aktywny adres mailowy. Co zrobić żeby odzyskać kasę?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Trochę czekałeś żeby zauważyć ze nie otrzymałeś zakupionego towaru, nie sprzedaje na Allegro więc nie wiem czy Allegro może coś zrobić.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Chcesz powiedzieć że przez pół roku nie interesowałeś się brakiem towaru i dopiero teraz to zauważyłeś? .Czy allegro coś pomoże ,spytajmy nasze moderatorki  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@r38  kilka dni temu minął termin na złożenie wniosku o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. Poproszę Cię o cierpliwość, dowiem się czy możemy pomóc w tej sytuacji i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@r38 wysłaliśmy ostrzeżenie do sprzedającego. Damy mu czas na odpowiedź. Bardzo proszę abyś we wtorek dał znać, czy sprzedający skontaktował się z Tobą w tej sprawie. Jeśli tego nie zrobi, będziesz mógł złożyć wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujacych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

r38
#7 Wielbiciel#

Już myślałem że to nie do odkręcenia, a tu proszę... . Dzisiaj jest wtorek i zero refleksjii od strony sprzedającego. Poczekam do późnego wieczora.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@r38 możesz już złożyć wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. Odblokowaliśmy go dla Ciebie, znajdziesz go tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów