anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas oczekiwania na pomoc allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
DevirenQQ
#7 Wielbiciel#

Witam

Zakupiłem przedmiot w grze internetowej za sporą kwotę

Sprzedający wysyła podrobione zdjęcia tak by grać na czas ( najprawdopodobniej nie posiada go realnie)

Zgłosiłem spór na allegro

Czy jest możliwość przyśpieszenia pomocy od allegro, tak by zablokować użytkownika?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@DevirenQQ a na jakiej podstawie ma blokować ??? allegro nie jest stroną transakcji 😞

Spór może trwać 14 dni potem POK i może blokada ale do tego długa droga 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Regulamin Allegro jest jasny, 14dni dyskusji i później wniosek do POK, zablokowanie sprzedającego tylko zależy od działu bezpieczeństwa i dowodów na łamanie regulaminu: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Zgłaszaj spory, wszystko, co tylko możesz.

Zgłaszaj dodatkowe sytuacje, np. , że kupiłeś sobie karabin, toporek lub inne narzędzie, którego faktycznie nie ma, nie otrzymasz go , które nie istnieje.

Dla mnie - to jest żałosne, że ludzie wydają kasę za "nic", za wirtualne przedmioty, za płatne opcje w grach... To jest po prostu chore... 

Ludzie dojrzali , ze zdrowym rozsądkiem nawet nie ujawniają takich sytuacji - po prostu wstydzą się. To są zachowania "nastolatków" z ery komputerów.

Bardzo współczuję jakim osobom - ich adaptacja do normalnego życia może okazać się bardzo trudna.

oznacz moderatorów