anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak kupię jakiś przedmiot i zapłacę kartą to wezmę udział w promocji i dostanę max 20 monet?

ErcoAda
#7 Wielbiciel#

Witam,

Pierwszy raz dzis kupiłem samo allegro smart za 8,99 i zapłaciłem kartą i ją zapisałem. Czy jak kupię jakiś przedmiot i zapłacę tą kartą to wezmę udział w tej promocji i dostanę max 20 monet czy już przepadło?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@ErcoAda  czytnij regulamin 🙂

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-plac-karta-i-zgarnij-ekstra-monety-Bvgy4emE5s9

§3. Zasady Promocji
  1. Promocja dedykowana jest Użytkownikom posiadającym Konto, którzy:

    a. przystąpili do Promocji („Uczestnicy Promocji” lub “Uczestnicy”) zgodnie z ust. 13 poniżej, oraz

    b. od dnia 15.10.2019 r. do dnia 15.10.2020 r. nie dokonali żadnej płatności Zapisaną kartą płatniczą w koncie na Allegro, zarówno w ramach płatności za zakupy na Allegro, jak i jako zapłata za Pakiet Smart!.

  2. Z zastrzeżeniem spełnienia warunków określonych w ust. 1 powyżej, aby otrzymać Monety promocyjne Uczestnik musi spełnić poniższe warunki:

    a. Uczestnik Promocji, który nie posiada żadnej Zapisanej karty płatniczej lub posiada Zapisaną kartę płatniczą, jednak zamierza zapisać i używać innej karty płatniczej musi wykonać łącznie następujące czynności:

    i. w Okresie trwania Promocji zapisać kartę płatniczą w Koncie Allegro, podczas dokonywania płatności za Transakcje na Allegro, która w Okresie Promocji ani jeden dzień przed jego rozpoczęciem nie była zapisana na żadnym Koncie na Allegro oraz

    ii. przy kolejnej płatności w Okresie trwania Promocji dokonać płatności za Transakcje na Allegro o minimalnej wartości 40 zł (bez kosztów dostawy), przy użyciu Zapisanej karty płatniczej.

    b. Uczestnik Promocji, który posiada Zapisaną kartę płatniczą, jednak nie dokonywał płatności żadną Zapisaną karta płatniczą na Allegro w okresie wskazanym w ust. 1 powyżej, musi w Okresie trwania Promocji dokonać płatności za Transakcje na Allegro o minimalnej wartości 40 zł (bez kosztów dostawy), przy użyciu tej, wcześniej Zapisanej karty płatniczej.

Monety zostaną przyznane na Konto Użytkownika w ciągu 3 dni roboczych od ostatniego dnia każdego z etapów Promocji:

a. I etap :16.10-16.11

b. II etap: 17.11-20.12

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ErcoAda
#7 Wielbiciel#

nie bardzo dalej wiem jak to będzie. Czy dostanę monety po 20.12?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ErcoAda nie przeczytałeś regulaminu w 3 minuty 😞  Przeczytaj i zobaczysz czy się łapiesz 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ErcoAda
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że się łapie ale znając życie to się nie łapie. Pewnie ściema.

oznacz moderatorów