anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeden koszyk to nie za mało?

jozek1st
#7 Wielbiciel#

Proszę o wypowiedz kupujących czy nie brakuje wam możliwości dołożenia dodatkowych koszyków by moc grupować tematycznie swoje zakupy w różnych koszykach?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Zakupoholikom może brakować wielu koszyków, Allegro lubi zakupoholików więc może wprowadzą 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@jozek1st Nie, ja już miałem wielokrotnie kupujących którzy kliknęli Opłać Koszyk, po czym odwoływali oferty, bo chcieli kupić tylko 2-3 przedmioty. Tp co by było przy kilku koszykach...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

kilka koszyków.. to może od razu shopping cart (wózek sklepowy) 😄 przecież tak wygodniej 😄

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@jozek1st to sensowna sugestia - ale już to mamy: Obserwowane oferty. Do każdej oferty można dodać notatkę, a następnie wyszukiwać po treści notatek wśród wszystkich obserwowanych. Można też na różne sposoby tę listę sortować i filtrować. Można hurtowo dodawać oferty do koszyka. Mamy też - w ramach Obserwowanych - osobną listę: Moja lista prezentów.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@msniezek Maciek, moja sugestia - jeżeli ktoś będzie opłacał cały koszyk, niech mu się pojawi pop-up informujący ze kupuje i płaci za przedmioty z CAŁEGO koszyka od kilku kupujących. Moze to pomoże...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash, wystarczy by przedmioty były.. DOMYŚLNIE ODZNACZONE w koszyku.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ojej, nic, tylko kupować na Allegro hurtowo! Na wszystkie możliwe sposoby, aby dużo.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

No a jak? Po to **piiiip** robi te wszystkie zerozłotowe promocje i najlepiej to żeby sprzedający płacił kupującemu, byle oni mogli zgarnąć prowizję. [edytowane]😛

oznacz moderatorów