anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę opłacić zakup, jeśli sprzedający dodał mnie do czarnej listy?

lastmaciek
#8 Zapaleniec#

Wygrałem pewną aukcję z zegarkiem. Zanim opłaciłem transakcję, zalicytowałem drugi przedmiot, który bardziej mi się spodobał u tego samego sprzedającego. W tym czasie sprzedający dodał mnie do czarnej listy. Jeśli jednak chciałbym dokończyć transakcję to czy będzie taka możliwość? Nie wiem nawet czy próbować, bo to dość spora kwota.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@lastmaciek Jeśli doszło do zakupu i masz przedmioty w zakładce Kupione, możesz zapłacić, a sprzedawca ma obowiązek wysłać towar.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lastmaciek Czyli będą 2 szt na, co dzień i niedzielę.😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lastmaciek A może nie dodał, tylko tak powiedział, jeżeli zakupisz to musi ci wysłać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lastmaciek  pewnie trochę mijasz się z prawdą, wynika z postu że wylicytowałeś jeden przedmiot nie opłaciłeś go i zabrałeś się za licytację drugiego więc sprzedawca dał Cię na czarną listę, umowa zawarta i warto się z niej wywiązać, zakupu to nie zabawa 😞

Opłać pierwszy zakup, czarna lista nie blokuje tego a potem kup drugi o ile sprzedawca Cię z niej usunie, bo psujesz mu aukcje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Nie olał, tylko spodobał mu się inny.😁

oznacz moderatorów

lastmaciek
#8 Zapaleniec#

@LEW433 no to trochę olanie 😬, ale już opłaciłem pierwszą wygraną licytację.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lastmaciek  to poproś teraz sprzedawcę o usunięcie z czarnej listy, a jak był to zakup od firmy to możesz w ciągu 14 dni obejrzeć i jak się nie podoba to odstąpić od umowy i zalicytować inny 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lastmaciek
#8 Zapaleniec#

@kostas11 wiem, wiem, dzięki za pomoc 😁

oznacz moderatorów