anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę uzyskać za pomocą allegro zdjęcia zakończonej aukcji od pewnego nieuczciwego sprzedającego?

irek310
#7 Wielbiciel#

Sprzedający usunął ogłoszenie a potrzebuje z tego ogłoszenia zdjęcia żeby odzyskać pieniądze za nieuczciwy produkt,  czy jest możliwość że allegro mi takie zdjęcia udostępni.? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@irek310 ale jak kupiłeś to masz widok oferty z dnia zakupu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

To pewnie stara aukcja (powyżej 60 dni), ale jest coś takiego jak archiwum Allegro, podaj nr aukcji to sprawdzę i podeślę linka, będziesz mógł zobaczyć, czy są tam zdjęcia, ale chyba nie działa to na Allegro Lokalnym.

Powinien też być dostępny widoczny ofert z dnia zakupu (o ile jest aktualna) ale nie wiem, czy są tam aktualne zdjęcia

oznacz moderatorów

irek310
#7 Wielbiciel#

Niestety mam tylko nazwę użytkownika, bo musiałem dokonać zakupu że tak powiem zdalnie a napewno z tego co pamiętam zdjęcia różniły się z tym co sam sprzedajacy mi dostarczył,  a napewno allegro ma dostęp do zdjęć zakończonych aukcji 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@irek310 czy to znaczy że kupiłeś poza allegro ? nie dałeś zarobić portalowi a teraz chcesz pomocy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@irek310 Czy dokonałeś zakupu na Allegro, czy poza serwisem?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

irek310
#7 Wielbiciel#

Tak niestety, gdyż zakup był potrzebny na wczoraj i dlatego odbyło się wszystko telefonicznie. Jedyne co jest to rozmowa smsowa i potwierdzenie przelewu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A tu patrzyłeś: https://archiwum.allegro.pl/

oznacz moderatorów