anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zrezygnować z licytacji na allegro?

AndziaaB0806
#7 Wielbiciel#

Cześć, wiecie może jak zrezygnować z licytacji? Jeżeli wejdę w licytacje to jest produkt ale nie ma niczego w stylu rezygnuj tylko przekierowuje mnie od razu na aukcje. Został jeszcze dzień do końca licytacji a wcześniej tylko jedna osoba licytowała

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

preshop
#10 Popularyzator#

 zrezygnować z licytacji w sensie... odwołać swoją ofertę? Taki temat jest obszernie opisany w pomocy.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/czy-moge-wycofac-sie-z-licytacji-wq0mgekq1sj

Musisz poprosić sprzedającego o odwołanie, ale on tego nie musi zrobić ("Sprzedający nie ma obowiązku wycofania Twojej oferty kupna, jeżeli uzna, że prośba nie jest umotywowana ważnymi okolicznościami.") Po wygranej licytacji możesz wtedy jedynie anulować zamówienie/ zgłosić zwrot.

oznacz moderatorów

AndziaaB0806
#7 Wielbiciel#

Czytałam to, ale nie mam żadnej opcji jeśli wejdę w licytacje żeby uzasadnić swoją rezygnacje. Dlatego się zastanawiam czy można wycofać swoją ofertę. Napisałam wiadomość do sprzedawcy może mi wyjaśni czy mogę jakiś inaczej zrezygnować 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@AndziaaB0806 to jest licytacja na allegro czy allegro lokalnie? W tym drugim przypadku sprzedający nie ma możliwości wycofania twojej oferty.

oznacz moderatorów

AndziaaB0806
#7 Wielbiciel#

Zwykle allegro, przeglądałam oferty i cena wydawała mi się całkiem spoko jak za produkt ale później zauważyłam że jednak jak za produkt używany ze śladami użytkowania jest to za wysoka cena i lepiej mi się opłaca kupić nowy produkt.. dlatego chciałam zrezygnować 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@AndziaaB0806 Mnie ciekawi jak to jest możliwe, że zabierasz się za licytowanie nie zapoznając się w ogóle się z opisem 😮

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli jest to licytacja na AL to nawet jakbyś wygrała  i jej nie  opłacisz to nie dojdzie do zakupu.😁

oznacz moderatorów

AndziaaB0806
#7 Wielbiciel#

A na zwykłym allegro jak to wygląda? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AndziaaB0806       https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/licytuje > przycisk "poproś o wycofanie oferty"

oznacz moderatorów

AndziaaB0806
#7 Wielbiciel#

Nie mam czegoś takiego, jakby było to bym tu nie zadawała pytań 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@AndziaaB0806 Napisz po prostu wiadomość do sprzedającego, aby wycofał Twoją ofertę.

oznacz moderatorów

preshop
#10 Popularyzator#

jeśli NA PEWNO nie ma, to akurat sprawę należałoby zgłosić serwisowi, żeby zlokalizował i usunął w porę ewentualny błąd.

oznacz moderatorów