anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zrobić zwrot jak towar jeszcze nie wyszedł od sprzedawcy?

Client:64541947
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:64541947 Oczywiście. W tej sytuacji będzie to Twoje odstąpienie od umowy, po którym sprzedawca nie wyśle już towaru, tylko odda Ci całą wpłatę.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:64541947tak , zwrot jest tożsamy z odstąpieniem od umowy , ustawodawca dał Ci prawo do skorzystania z nie go w każdej chwili lecz nie później niż określił to sprzedawca w ofercie , przeważnie jest to 14 dni od otrzymania zakupu .Nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić to przed wysyłką , sprawdź jednak  czy dostępna jest może opcja anulowania zakupu .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:64541947 Nie anuluj zakupu, tylko zrób zwrot. Po anulowaniu nie wystawisz komentarza, nie założysz Dyskusji w razie problemów itp. @mdrogeria Nakłania Cię do opcji dla Ciebie niekorzystnej 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 od 4.10.2021r. do anulowanego i opłaconego zakupu także można założyć dyskusję 😊 Piszemy o tym tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika Ojej, jestem pod wrażeniem. To ogromny postęp, szkoda, że tak późno zmieniono zasady. A co z komentarzem? Można już napisać, że sprzedawca po anulowaniu zwlekał ze zwrotem środków do czasu interwencji Allegro?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 cieszę się, że doceniasz tą zmianę 😊 Kwestia komentarza zostaje bez zmian. Do anulowanego zamówienia, kupujący nie może napisać komentarza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 🌸nie otwiera Ci się coś w kieszeni ?...... boooo mnie tak , ale może dlatego ,że pochodzę z  krainy latających scyzoryków .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria pozdrawiam Ciebie i całe Kielce 😉  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Mi się coś otwiera, gdy zachęcasz do anulowania, aby nie można było wystawić komentarza, gdy sprzedający nie odda wpłaty na czas.

oznacz moderatorów