anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mozliwy jest zwrot pieniedzy przez zwrot(produktu) bez otrzymania i wyslania go?

Client:93425347
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam plecak okazało sie ze z Chin, więc napisałam do sprzedawcy.

Spytałam się za ile mniej więcej wysle napisał 3-5 dni, minęło dziś 5 dni i nadal nie wysłał spanikowałam i chciałam anulować zamówienie, niestety juz było za późno więc wzielam zwrot produktu.

Czy jest możliwość zwrotu pieniędzy za nie wysłany produkt?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:93425347 to był błąd, bo zwrot jest na Twój koszt i w przypadku takiego odstąpienia po wysłaniu a jak nie odbierzesz sprzedawca potrąci Ci za powrót nieodebranej paczki, przy paczce z chin może być że dopłacisz do interesu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:93425347
#7 Wielbiciel#

To znaczy? 

Nie ma możliwości o zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Jest, po pierwsze mogą paczkę oclić o ovatować na granicy. Po wtóre koszt zwrotu może przewyższać wartość przedmiotu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MrMarco gorzej jak to podróbka i celnicy wjadą @Client:93425347 na chatę za handel podrobionymi znakami towarowymi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:93425347
#7 Wielbiciel#

Jak się pytałam napisał ze plecak oryginalny.

A Pan sobie zartuje czy faktycznie klopoty mogą być?

oznacz moderatorów

Client:93425347
#7 Wielbiciel#

O kurde, napisane jest ze paczka w realizacji więc chyba jeszcze nie zostala wyslana

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:93425347 to znaczy że jak sprzedawca wysłał a Ty odstąpiłaś od umowy, sprzedawca Ci odda to co wpłaciłaś minus koszt powrotu nieodebranej paczki do chin 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:93425347
#7 Wielbiciel#

Czyli sprzedawca ma obowiązek zwrócić pieniądze za przedmiot? Minus koszt wysyłki podwojnie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:93425347 czy ja pisałem wyżej o jakiś podwójnych kosztach ????

To co wpłaciłaś minus koszt powrotu paczki do sprzedawcy !!!  Pamiętaj że już odstąpiłaś i towar nie należy do Ciebie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że możliwe jest żeby zwrócił środki i nie musi wysyłać jak status przesyłki się nie zmienił, dopisz sprzedającemu ze odstępujesz od umowy zakupu i żeby nie wysyłał tylko zwrócił środki.

oznacz moderatorów

Client:93425347
#7 Wielbiciel#

Pisałam do niego nawet rozpoczęłam dyskusje ale nie odpisuje a pokazuje się że był zalogowany o danej godzinie.

Czy jeśli wogole nie będzie odpisywał jest szansa na odzyskanie pieniędzy?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:93425347 widzę, że sprzedający zwrócił wpłatę i udało się pomyślnie zakończyć dyskusję 🙂 Odpowiadając na Twoje pytanie, gdyby sprzedający nie odpisywał to mogłabyś skorzystać z rekompensaty w ramach ochrony kupujących. Wówczas to my zwrócilibyśmy Ci wpłatę, zakupy na Allegro są bezpieczne 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów