anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po anulowaniu zakupu na raty, zwrot wpłaty musi spłacić tę konkretną umowę ratalną?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Abogados
#7 Wielbiciel#

Zadaje pytanie jeszcze raz bo nadal nie widze nigdzie informacji jak to działa. Kupiłem kilka przedmiotów przez payu raty. Sprzedawca oszukiwał od 1,5 tygodnia co do dostawy i chcę anulować zakup. Gdy go anuluje to chciałbym, żeby te pieniądze trafiły na moje konto a nie na poczet kredytu, ponieważ chce kupić coś innego. Nie interesuje mnie żadne allegroPay ani inne badziewie. Chcę anulować zakup i kupić przedmiot u kogoś innego za gotówkę a potem dostać zwrot za tamta nieudana transakcję. Czy jest taka możliwość? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Abogados
#7 Wielbiciel#

dodam tylko, ze zwrot dotyczy jednego przedmiotu z kilku przedmiotów na które brałem raty. 

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Abogados Allegro Pay nie udziela kredytów gotówkowych. Sprzedawca zwraca pieniądze tam, skąd przyszły.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Abogados Jak zrobisz zwrot oddasz anulujesz zakup (1przedmot), odeślesz do sprzedającego to sprzedajacy ma 14dni na zwrot środków i środki trafiają tam skąd wyszły(kredytodawcy-banku), umowę należy zmienić(aktualizować), możesz napisać do sprzedającego i się z nim ugadać żeby zwrócił środki na konto podane przez Ciebie(tak można za zgodą obydwu stron).

oznacz moderatorów