anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przez Paypal moge płacić złotówkami?

maciejn1991
#1 Nowicjusz#

Na koncie Paypal ma parę złoty w PLN, czy mogę zapłacić w ten sposób za przedmiot?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Ziolko39
#21 Demiurg#

@maciejn1991 PayPal nie jest akceptowaną przez Allegro formą płatności > tam gdzie jest dopuszczalna możesz płacić dowolna walutą.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@maciejn1991 tylko w euro

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:44052296 To coś się zmieniło > mnie klientka próbowała "zrobić' przez PayPal z płatnością w dolarach?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ziolko39 tylko w euro

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Client:44052296 Już trochę czasu minęło, od kiedy ostatni raz płaciłem złotówkami z PayPala, ale widzę, że nadal mogę przelać polską walutę, np. na pomoc Ukrainie. Jesteś pewny tych płatności tylko w euro?

Bo (uwaga @maciejn1991)


Regulamin PayPal  mówi:
Użytkownik może wysyłać i otrzymywać płatności w różnych walutach, w tym w funtach szt**piiip**ngach, euro, dolarach amerykańskich, dolarach kanadyjskich, jenach japońskich, dolarach australijskich, frankach szwajcarskich, koronach norweskich, koronach szwedzkich, koronach duńskich, złotych polskich, forintach węgierskich, koronach czeskich, dolarach singapurskich, dolarach hongkońskich, dolarach nowozelandzkich, nowych szeklach izraelskich, peso meksykańskich, realach brazylijskich, peso filipińskich, batach tajlandzkich i nowych dolarach tajwańskich.

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:107370536 @maciejn1991 nie wiem czy system pozwoli zapłacić w innej walucie niż euro. Ale żeby pojawiła się możliwość płatności PayPal trzeba ustawić w ustawieniach waluta EUR

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Client:44052296 Konto PayPal założyłem równocześnie z kontem еBaу, żeby płacić dolarami. Potem płaciłem też złotymi i steam nie protestował. Walutę EUR dodałem dopiero na prośbę kontrahenta z Niemiec. Jak dotąd żadnych problemów z płaceniem w różnych walutach nie było.

oznacz moderatorów