anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przy płatności mogę wykorzystać kod rabatowy, który znajomy otrzymał od banku?

BOZROZA
#8 Zapaleniec#

Znajomy otrzymał kod rabatowy od banku na 300 zł. do wykorzystania bez podziału.Wiąże się to z zakupem od kilku sprzedawców.Ja mam smarta,czy mogę wykorzystać ten kod?

Bożena

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@BOZROZA Wybierz towary, włóż je do koszyka, kliknij Kup teraz, potem na drugiej stronie zaznacz płatność z góry, na przykład przelew, BLIK, karta, następnie na samym dole w sekcji "Moje zniżki" wpisz ten kod. Jeśli system przyjmie, wykorzystasz go, jeśli nie przyjmie, nie wykorzystasz. Nie obawiaj się zrobić próby. Do zakupu nie dochodzi w momencie kliknięcia Kup teraz, tylko później, gdy klikasz na samym końcu Kupuję i płacę. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Przy koszyku nie klikasz Kup teraz, tylko "Dostawa i płatność" po dodaniu do koszyka. Możesz więc to sprawdzić. Dopiero na końcu klikasz "Kupuję i płacę". Wcześniej nie dochodzi do zakupu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kliknij Kup teraz, potem na drugiej stronie zaznacz płatność z góry, na przykład przelew, BLIK, karta, następnie na samym dole w sekcji "Moje zniżki"i  klikasz dodaj i wtedy wpisujesz kod. 😁

oznacz moderatorów