anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Sprzedający może udostępnić mój komentarz na Facebooku?

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Kupiłem baterie w opisie było orginał MADE IN JAPAN a dostałem MADE IN CHINA wystawiłem negatywa teraz mi grozi że opublikuje dane i komentarz na Facebooku straszy mnie co zrobić po mojej uwadze dodał do opisu wyprodukowano w Japan lub China

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Wystarczy wysłać zdjęcie do panasonica i wszystko będzie jasne.

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłem,pierwsze brak nazwy,kodu i tak jak ja kupiłem nie Japan tylko przysłał mi podróby Chiny tylko taka bateria do utylizacji nie wolno jej uzywać tak mi napisali.Masz słuszną rację.

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Bardzo wiarygodna firma jest [edycja] posiada np na bateri nawet kod do skanowania nie da się nic oszukać.Bardzo dużo jest naprawdę tutaj orginałów posiadam takie do tabletu.

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Tak dowiadywałem się w serwisie PANASONIC Chiny mają masę podróbek niebezpiecznych są tutaj na portalu firmy elektroniczne co mają BARDZO DOBRY ORGINALNY towar a inne portale np i takie osoby jak My robią testy tych rzeczy a My niestety tego nie czytamy oczywiście nie Wszyscy sprzedawcy są tacy prawdziwa firma elektroniczna opisuje i dodaje zdjęcia np bateria firmy [edycja]

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Poczytaj portal Diodek.pl -Akumulatory tam Masz wszystko dokładnie opisane,niestety My patrzymy na cenę i to błąd baterie w telefonach,tabletach itd to bardzo poważna sprawa nie można tego lekceważyć może ulec uszkodzeniu np drogi sprzet.Poczytaj.

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Są też baterie które nie są do kupienia na portalach i nie wolno ich sprzedawać tylko serwisy nieodpowiednia bateria i ładowarka grozi wybuchem nawet pożarem urządzenia elektronika wypiera Nas tylko nie czytamy na ten temat nic

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

jakością taka jest bateria 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@supermaks1, jeśli otrzymałeś towar niezgodny z opisem, możesz złożyć reklamację i wnieść o obniżenie ceny albo odstąpienie od umowy, chyba że niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności, Sprzedający wymieni rzecz na wolną od wad lub wadę usunie. 

Oczywiście jako Kupujący masz prawo do subiektywnej oceny zakupionego przedmiotu. Możesz założyć Sprzedającemu Dyskusję i spróbować dojść z nim do porozumienia, a w razie potrzeby - poprosić o wypowiedzenie się w niej pracownika Allegro. To, jak otworzyć Dyskusję ze Sprzedającym, opisaliśmy tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Bardzo Serdecznie Pani DZIĘKUJĘ za to że jesteście z Nami i kontrolujecie wpisy DUŻY SZACUNEK DLA MEDERATÓW Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

supermaks1 może , ale obowiązuje go RODO . Za podanie Twoich danych osobowych może zdrowo b.....

Opis oferty z chwili zakupu masz w zakładce ,, moje zakupy ,, po kliknięciu nazwy oferty . Jest to niezbity dowód .

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@supermaks1 

Według mnie może opublikować komentarz, ale nie może opublikować danych (w tym Twojego nicka).

Jeśli mimo to opublikuje choćby nick, a już nie daj Boże pełne dane osobowe, chyba najwygodniej będzie zrobić printscreen i wysłać do Allegro. Sprzedawca dostanie od serwisu po uszach - właściwie za samą groźbę powinien już oberwać, zwłaszcza jeśli posunął się do szantażu w stylu "usuń negatywa, bo jak nie..."

Na bateriach się nie znam, ale jeśli to podróbka, albo jeśli udowodniono, że produkt chiński ma gorsze parametry od tego wyprodukowanego w Japonii, to Twoja reklamacja będzie w stu procentach zasadna.

I pamiętaj, że Allegro dysponuje opisem oferty istniejącym w momencie dokonania przez Ciebie zakupu. Ewentualne cwaniakowanie sprzedającego typu "opis był taki przez cały czas" nic mu nie da.

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Bardzo Serdecznie DZIĘKUJĘ za bardzo rzeczową odpowiedż.Oczywiście tak zrobiłem po przeczytaniu wpisu tego.Pozdrawiam i życzę Dużo Zdrowia.

oznacz moderatorów