anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy tylko ja mam wrażenie że licytacje to jakaś ściema?

Client105134903
#7 Wielbiciel#

Czy tylko ja mam wrażenie że licytacje od mistrz okazji to jakaś ściema? Nagle przed końcem zjawia

Licytacje od mistrz okazji a raczej mistrz ściemy! Nie polecam u nich licytacji ! Zawsze przed każdą na 5 minut przed końcem są nagle nowi licytujący i kwoty z kosmosu za używane produkty  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W licytacjach tak jest ,że decydująca rozgrywka jest w ostatnich minutach czy sekundach .Faktem jest ,że to co jest oznaczone jako okazja czy promocja może być ściemą aby przyciągnąć większe zainteresowanie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client105134903 Rozumiem, że chodzi o AL. Bo na koniec licytacji licytuje zwykle najwięcej osób. Ja tez podczas licytacji na AL licytuję podczas ostatnich 5 min, a czasami w ostatniej minucie > przedłużając w ten sposób czas licytacji. Kiedyś  gdy licytowałem dla siebie laptopa, czas licytacji przedłużył się w sumie o 1,5 godz > ale dla mnie to fajna zabawa i dreszczyk emocji > uda się czy nie? Życzę wszystkim licytującym świetnej zabawy i powodzenia.😃

oznacz moderatorów

Client105134903
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi konkretnie o to że na chwilę przed końcem nagle jest masa nowych obserwatorów licytacji. Wciąż to zauważam u tego sprzedawcy . Biorę udział u innych sprzedawców i takiego czegoś nie ma . 

 

oznacz moderatorów

Client105134903
#7 Wielbiciel#

Za tydzień lub dwa DZIWNYM trafem jest ten sam produkt znów w licytacji ..

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client105134903 A skąd wiesz, że "ten sam"  > a może "taki sam" > ma jakiś nr. seryjny podany w opisie lub na zdjęciu, po którym można go zidentyfikować?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client105134903 Zdecyduj się "obserwatorów" czy "licytujących" > bo to dwie różne rzeczy > nie każdy obserwator bierze udział w licytacji > i odwrotnie, nie każdy licytujący musi być obserwatorem.

oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@Client105134903 

Może tak być, że sprzedający sam podbija cenę z innych swoich kont.

oznacz moderatorów