anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy u Was też nie działają załączniki w dyskusji?

cieszyn5
#10 Popularyzator#

Od jakiegoś czasu nie wyświetlają mi się załączniki w dyskusjach i nie mogę ich pobrać. Ktoś zna rozwiązanie problemu?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cieszyn5, czy nie pojawia Ci się poniższy komunikat? image (50).png

Może być to kwestia zezwolenia w przeglądarce na pobieranie tego typu plików.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

cieszyn5
#10 Popularyzator#

Niestety nie. Na smartfonie również nie działa ;/

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cieszyn5, czy mogę Cię jeszcze prosić o zrzut ekranu z konsoli przeglądarki? W Chrome otworzysz ją w ten sposób. Dodatkowo przydatna byłaby informacja czy problem dotyczy jakiejś konkretnej Dyskusji? Jeśli tak, to jakiej? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

to samo dotyczy "uzupełnij parametry". Nie działa cześciowo, to znaczy, ze jak była dłuzsza lista to działało ok, az do uzupełnienia części, potem pozostałość zostaje "poza listą". Sprawdziłem są aukcje wymagające tego uzupełnienia, tylko system nie jest w stanie ich wyświetlić w tej opcji.

thefoe_0-1649446727258.png

 

oznacz moderatorów

cieszyn5
#10 Popularyzator#

Korzystam z Firefoxa. Klikam na załącznik, zakręci się kółko, i tyle. Chodzi o konkretną dyskusję.xxxx.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

U mnie na Firefox  pobiera załączniki.😁

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

to nie działa w konkretnej dyskusji dla konkretnego zakupu, większość działa ok, mi się przytrafił tylko w jednej dyskusji nowej, no ok 10.

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

tak, jak wyślesz plik na maila do tego usera co w dyskusji się nie wyświetla, to system allegro go wytnie jako niedozwolony. Choć to pdf 50 kb (w tym przypadku etykieta z InPost)

thefoe_0-1649447060946.png

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cieszyn5, dziękuję. Zgłoszę to do działu technicznego. Daj, proszę, znać, gdyby do poniedziałku do końca dnia problem nadal występował.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

to przy okazji prosze poprosić, żeby w końcu zaczęli wyrzucać znaki specjalne Unicode, które nieświadomie userzy wklejają do pól przy zamówieniu, ostatnio zamówienie się nie wczytało, bo przed nazwą firmy był tzw. BOM

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

od kilku dni nie działa, Allegrowa norma niestety. Nie działają też uzupełnienia, sprawdzane na kilku przegladarkach, na kilku komputerach. Zgaduje, ze coś ze skryptami, pewnie CORS

thefoe_0-1649446099237.png

 

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

jest gorzej, błędy w skrypcie i nikt nie zauważył tak długo?

thefoe_1-1649446421578.png

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@the-foe, również dziękuję Ci za zrzut. 🙂 Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

U mnie problemy były 2 dni temu - nie mogłem wejść w "dyskusję" , żeby odpowiedzieć. Na szczęście - nie miałem takich "pilnych" odpowiedzi.

Jednak problemy z obsługą transakcji nadal występują. 

Dobrą sprawą ze strony Allegro byłaby informacja typu: 

- wprowadzamy zmiany w związku z obsługą serwisu w języku UA - mogą wystąpić problemy techniczne. - Niestety, problemy występowały, a serwis nie poinformował swoich użytkowników o takiej sytuacji.

- to samo dotyczy wszelkich zmian i wdrożeń nowych opcji w serwisie Allegro. Sprzedający i kupujący są "zaskakiwani" działaniami serwisu, na następny dzień okazuje się, że to był powód wprowadzanych zamian. 

- najgorsza jest sytuacja- gdy kupujący po zakupie ma do wyboru jedynie list polecony - to już kolejny przypadek, gdy kupujący zgłasza mi taką sytuację. Zamówiony towar - "bzdet" za małą kwotę, lecz do wyboru miał tylko list polecony. 

oznacz moderatorów