anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowa dostawa Allegro SMART poniżej 40zł

KRAK-DRUK
#8 Zapaleniec#

Witam,

sam jestem sprzedającym i kiedyś ktoś u mnie zakupił przedmiot poniżej 40zł i skorzystał z opcji darmowej dostawy listem poleconym Smart Allegro, teraz sam tego poszukuję i nie mogę odnaleźć. Może ktoś wie jak aktywować tą usługę dla zakupów z darmową dostawą poniżej 40zł?

Proszę o odpowiedź.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

LEW433
#21 Demiurg#

@KRAK-DRUK Jest promocja dla wybranych na Smart poniżej 40zł.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie da się samemu aktywować. To Allegro wybiera szczęśliwców, którzy mają Smart od 1 zł. Trwa to do 31 sierpnia. Są jednak sposoby, aby mieć Smart od kwoty niższej od 40 zł. Wystarczy kupić kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy, aby łączna cena przekroczyła 40 zł, a potem anulować zakup rzeczy niepotrzebnych, pozostawiając sobie tylko ten jeden, na którym nam zależy 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 To fajnie, że udzielasz takich wątpliwych etycznie porad i poniekąd przykładasz rękę do tej patologii😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Zapytaj Allegro przez formularz, co oni na tę patologię i czy mają coś przeciw tak nieetycznemu zachowaniu kupujących w odniesieniu do odstąpienia od umowy zakupu rzeczy. Czyżby Allegro pochwalało "nieetyczne" zachowania?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Czy to, że unikają tematu jak ognia oznacza od razu, że to pochwalają? Myślę, że raczej zdają sobie sprawę jaką manianę odstawił któryś z krawaciarzy, tylko jeszcze nie wiedzą jak wybrnąć z tego z twarzą i dlatego nabierają wody w usta.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere myślę że @KRAK-DRUK nie będzie robił takich salt,ponieważ też jest sprzedającym ze smartem i wie jak dół pleców boli w takich przypadkach.Co do @xyz96 nie spodziewałem się takiej dolno lotnej podpowiedzi i rozwiązania.Cały czas wydawał mi się taki uczciwy i mądry/ w miarę bez stronniczy /a tu takie katastroficzne wyjście z progu.i bula.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No proszę a cóż to się zmieniło ?Niedawno była krytyka za takie metody od tego #21 Demiurg#. Pogryzłby jak ktoś tak napisał i mówił że tak można.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

21 boli??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mnie twoja głupota nie boli.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kropki już umiesz stawać, jesteś dużo mądrzejszy ode mnie. Jeszcze tylko mniej cytatów z Pomocy, a więcej od siebie i dopiero będziesz hiroł.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 W piekle jest oddzielny kocioł dla tych kupujących.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Lubię się z Tobą sprzeczać, bo robisz to finezyjne 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Cała przyjemność po mojej stronie 🙂  🙂 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Niebo dobre miejsce dla naiwnych!!! A aj  miałbym być tam z tymi naszymi pseudo "katolikami" to dopiero dramat.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Pseudo katoliki w piekle się smażyć będą. Obok tych co kupują dla Smarta i zaraz zwracają.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Pseudo katolicy mają poparcie KK.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Jakoś mało mnie to obchodzi 🙂 Kościół nie daje przepustek do bram niebios.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Kocioł. A może nawet i taras😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere Kocioł. I to głęboki.

Ula

Ula
oznacz moderatorów