anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego firma InPost przekierowuje paczki do tzw. PaczkoPunkt, Zawiodłem się

woodgd
#1 Nowicjusz#

Witam

Pierwszy raz jestem nie zadowolony z InPost. Zamówiłem paczkę, ważną dla mojego bezpieczeństwa.
Zaufałem firmie InPost bo była sprawdzona zawsze byłem zadowolony. Dostawa nawet na drugi dzień, jak zamówiłem do 17 godz. Kiedy paczkomat był przepełniony zawsze paczka była przekierowywana do najbliższego paczkomatu. Mieszkam w mieście gdzie jest 3 paczkomaty (Jeden od drugiego czy trzeciego do 500 m odległości.)


Firma InPost tym razem się nie popisał, przekierowała paczkę do PaczkoPunktu. (Jakaś nowość !!!!?????)
Wszystkie 3 paczkomaty przepełnione ????
Co to za oddawanie paczki w inne prywatne ręce !!!!
Gdzie jest ochrona danych !!! Może ktoś się zainteresuje

Nie mam czasu aby w godzinach 8-20 (a punkt dany gdzie trafiła paczka 10-17) odbierać paczki. !!!!
Dlatego wybierałem do tej pory paczkomaty InPost o każdej godzinie odbiór.

Ale widzę, że trzeba zmienić dostawcę

A jak Państwo myślicie. Lubicie czekać na ważną paczkę kilka dni. Zamiast mieć ją na drugi dzień ?

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ferdynadl1
#1 Nowicjusz#

Tak czy inaczej nic lepszego aniżeli Inpost jeszcze nie wymyślono. Narzekasz tak troszkę na siłę. Zmienisz dostawcę - a kto nim będzie?

oznacz moderatorów

serghi
#7 Wielbiciel#

Tzn. Nie zgodzę się z Panem, że narzeka się na siłę. Po to wybieram dostawcę inpost Paczkomat żeby odebrać z paczkomatu. Tak ciężko wysłać SMS z in. że paczkomat pełny i np. że paczka zostanie umieszczona w paczko punkcie ale mam możliwość przekierowania do innego paczkomatu w pobliżu ? Mam ten sam problem że coraz częściej paczki trafiają do paczkopunktu który otwarty jest w godzinach w których nie mogę odebrać. Wolałbym np. podjechać 2 km dalej i odebrać z innego paczkomatu. 

A co do innego dostawcy. Tu się już nie zgodzę z Panem bo jest np. odbiór z Żabki, z Orlenu (też 24h na dobę). Tak że tak trochę zaczyna sobie strzelać INPOST w kolano.

 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serghi żabka czy orlen też jak jest przepełniony to nie przyjmują i paczka awizowana czeka na poczcie gdzie trzeba stać w kolejce itp. w przypadku inpost wraca po czasie do docelowego paczkomatu jak nie zabierzesz z punktu, a pocztowe po awizowaniu wracają do nadawcy, więc radość jest puki nie są przepełnione i tu i tu są minusy wszystko zależy jak się trafi  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serghi
#7 Wielbiciel#

Całkowicie się zgadzam, mam en sam problem często i to tak trochę rzeczywiście dziwne przekazywanie paczki  z rąk do rąk, wybrałem jednego dostawcę to chcę go zatrzymać a nie paczkę z różnymi rzeczami przekazywac gdzieś dalej. 

Jak Pan poniżej komentarz odpowiedział, teraz jest coraz częściej opcja Żabki czy Orlen (też 24h).

Więc może rzeczywiście INPOST coś zrobi z tym.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@woodgd takie życie, skoro przepełniony to gdzie mają ją dać żebyś szybciej odebrał ? idzie do punktu jak z niego nie odbierzesz to po 2 dniach trafi do paczkomatu docelowego 🙂

Paczkomaty coraz popularniejsze to są przepełnione 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serghi
#7 Wielbiciel#

Po prostu przekazać do innego paczkomaty w okolicy jak jest 

oznacz moderatorów

eska19mich
#7 Wielbiciel#

A nie wpadłeś kolego na to że z początkiem stycznia czyli tuż po świętach, mnóstwo paczek jest zwracanych bo ktoś niezadowolony jest z prezentu itp. i wtedy wszystkie trzy paczkomaty mogą być zapełnione? Nie Ty jeden jesteś na świecie. Kurier InPost ma obowiązek dostarczenia paczki do najbliższego paczkomatu ale tylko i wyłącznie jeżeli ten jest akurat wolny, a w przypadku kiedy wszystkie paczkomaty są przepełnione w pierwszej kolejności dostarcza paczkę do paczkopunktu a dopiero potem zwraca do paczkomatu jeżeli zwolni się miejsce.

oznacz moderatorów

ebuziaczek86
#7 Wielbiciel#

Te dwa dni to stanowczo za długo. Powinna być na drugi dzień zabierana jeśli się nie odebrało. Mnie też to wkurza jak wybieram paczkomat żeby móc odebrać odebrac koło godziny 20 bo tak mi najczęściej odpowiada a tu paczaczka w paczkopuncie a paczkopunt do 18.... 

oznacz moderatorów

YoshQ
#1 Nowicjusz#

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze gdy nie mogę odebrać paczki z ich punku, który jest otwarty w godzinach od do to paczka trafia dopiero na 3 dzien.
1 dzień paczkomat przepełniony
2 dzień leży w tym punkcie
3 dzień dopiero trafia z powrotem do paczkomatu.

Już bym wolał mieć możliwość wyboru, albo punkt, albo próba dostarczenia do paczkomatu na 2 dzień, a nie na 3ci
Masakra jakaś. Jak paczkomaty coraz częściej przepełnione to niech dostawia kolejne.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@YoshQ wybierając paczkomat czy innego przewoźnika zgodziłeś się na ich regulamin, zatwierdzając go co logowanie 😄 bo mam nadzieję że go czytasz co logowanie 😄

Powinieneś wszystko czytać https://allegro.pl/regulamin

Dam Ci wyrywek https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/16

Regulaminy Dostawcy - aktualne dokumenty regulujące zasady świadczenia Usług przez Dostawcę tj. Regulamin Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska sp. z o.o., , Regulamin Świadczenia Usług w Obrocie Międzynarodowym, Szczegółowe Warunki Świadczenia Usług dostępne na stronie: https://www.dpd.com/pl/pl/moje-dpd/dokumenty-dpd-polska/

Regulamin Pocztex (Regulamin świadczenia usługi Pocztex w obrocie krajowym oraz Załącznik do Regulaminu) dostępny na stronie: www.pocztex.pl

Zasady wykonywania i korzystania z Usługi Pocztowej niepowszechnej pod nazwą handlową Przesyłka firmowa eCommerce dostępne na stronie: https://allegro.pl/regulaminy/zasadywykonywania-i-korzystania-z-uslugi-pocztowej-niepowszechnej-pod-...

Ogólne Warunki Świadczenia Usług i Warunki Przewozu znajdujące się na stronie UPS Polska Sp z o.o. pod adresem: https://www.ups.com/pl/pl/help-center/legal-terms-conditions/tariff.page?

Regulamin świadczenia usługi Allegro Paczkomaty 24/7 InPost dostępny na stronie https://inpost.pl/regulaminy

________
Κώστας
oznacz moderatorów